Přejít na domovskou stránku
EUIPO
Chraňte své ochranné známky a (průmyslové) vzory v Evropské unii.

Chraňte své duševní vlastnictví v Evropské unii

Jak si mohu upravit a vytisknout zobrazení výsledků vyhledávání v nástroji eSearch plus?

Nástroj eSearch plus je vstupním bodem do databáze obsahující ochranné známky, průmyslové vzory, majitele, zástupce a věstníky. Po přihlášení můžete získat přístup nejen k základním informacím, jako je typ ochranné známky nebo datum zveřejnění, ale můžete využívat také pokročilé funkce, například nastavení upozornění, nebo si můžete stáhnout korespondenci týkající se konkrétní konkrétního spisu.

Pomocí nástroje eSearch plus můžete také hledat obrazové ochranné známky, použijete-li jako vyhledávací parametr příslušný obrázek. Stačí jen přetáhnout obrázek do vyhledávacího pole a ve výsledcích se zobrazí všechny ochranné známky, které vypadají podobně.

Výsledky vyhledávání si můžete podle svých potřeb upravit a vytisknout.

Nástroj eSearch plus je dostupný z pravého horního rohu domovské stránky úřadu EUIPO nebo z pole pro vyhledávání:

Snímek obrazovky ukazující, v jakých aplikacích lze vyhledávat ochranné známky a průmyslové vzory

Ve výsledcích vyhledávání klikněte na název spisu nebo na odkaz „+ info".

Detailní zobrazení spisu

Ve výchozím nastavení zobrazuje nástroj eSearch plus všechny informace dostupné ke spisu v různých sekcích. Pořadí, v němž se informace zobrazují, můžete změnit kliknutím pravým tlačítkem myši v šedém prostoru v horní části sekce. Objeví se ikona se 4 šipkami Ikona 'Posunout' a pak můžete přetáhnout sekci na vybrané místo. Při tisku je zvolené pořadí zachováno.

Sekci můžete přetáhnout na zvolené místo

Nástroj eSearch plus rovněž umožňuje, aby se obsah sekce zobrazil nebo skryl, když kliknete na příslušnou modrou šipku Ikona se šipkou pro skrytí nebo zobrazení sekcí v pravé horní části dané sekce.
Chcete-li zobrazit nebo skrýt veškerý obsah spisu, klikněte nahoře ve spisu na příslušnou dvojitou šipku Ikona s dvojitými šipkami pro zobrazení nebo skrytí veškerého obsahu.

Vytiskne se pouze obsah, který je právě zobrazený.

Zobrazení se skrytým obsahem sekcí

* Zobrazení se skrytým obsahem sekcí

Zobrazení se zobrazeným obsahem sekcí

* Zobrazení se zobrazeným obsahem sekcíJakmile vyberete a uspořádáte příslušné informace, stačí jen kliknout na tlačítko „Vytisknout" v pravém horním rohu obrazovky.

Tlačítko Vytisknout

Další často kladené dotazy týkající se jiných aspektů těchto internetových stránek naleznete v našem centru nápovědy.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.