Přejít na domovskou stránku
EUIPO
Chraňte své ochranné známky a (průmyslové) vzory v Evropské unii.

Chraňte své duševní vlastnictví v Evropské unii

Majitelé / zástupci

Pokud jste zástupcem, můžete si zobrazit seznam majitelů, které zastupujete, prostřednictvím záložky „Majitel(é)" v rámci vaší uživatelské sekce User Area.

Owners section in the User Area

Údaje o majiteli se zobrazí v našem vyhledávači eSearch plus po kliknutí na příslušné identifikační číslo. Jméno a adresu vybraného majitele lze změnit on-line v detailním zobrazení v nástroji eSearch plus.


  • Poznámky
    • Přidat novou poznámku: Klikněte na světle šedou ikonku vedle záznamu, ke kterému chcete přidat poznámku. Zobrazí se vyskakovací okno. Přidejte svoji poznámku a klikněte na „Uložit".

    • Stávající poznámky: Pokud je u určitého záznamu již poznámka uvedena, ikonka se zobrazuje v tmavším odstínu šedé. Stávající poznámky je možné upravovat stejným způsobem, jaký je popsán v sekci „přehledy".

  • vCard

    vCard, což je standardní souborový formát pro elektronické vizitky, může obsahovat jména, adresy, telefonní čísla, adresy URL, loga, fotografie a zvukové klipy.

    Klikněte v tabulce na ikonku ve sloupci nadepsaném vCard. Otevře se vyskakovací okno. Zvolte program, který chcete použít k otevření zvolené vCard (výchozí volbou je Microsoft Outlook).

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.