Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Lihtotsingu tulemused

Tulemused kuvatakse neljal vahekaardil:

 • kaubamärgid
 • disainilahendused
 • omanikud
 • esindajad

Vaikimisi kuvatakse kaubamärkide teave. Disainilahenduste, omanike ja esindajate teabe vaatamiseks klõpsake tabeli ülaosas vastaval vahekaardil.

Leheküljel kuvatakse korraga kuni 15 tulemust. Muule tulemuste leheküljele liikumiseks klõpsake tabeli paremas ülanurgas oleval leheküljenumbril või sirvige lehekülgi järjest parem- või vasaknoole abil. Tulemuste koguarv on esitatud vahekaardi pealkirja kõrval, näiteks „Leitud 197 tulemust, aeg 0,338 s, 14 lk“.

Otsinguvahendi eSearch lihtotsingu kuvahõive
 

Vahekaartide pealkirjade all kuvatakse järgmised ikoonid:

 • Seadista kiirteade (kaubamärkide ja disainilahenduste vahekaartidel)

  Kiirteate seadistamiseks klõpsake ikoonil Kiirteate ikoon. Kiirteadete lisateave on siin.

 • PDF (kõigil vahekaartidel)

  Kuvatava tulemuste lehekülje vaatamiseks PDF-vormingus klõpsake PDF-ikoonil PDF-ikoon.

  NB! Leheküljel kuvatakse korraga vaikimisi kuni 15 tulemust ja seega on PDF-failis ainult esimesed 15 tulemust. Ülejäänud tulemustega PDF-faili koostamiseks liikuge järgmisele leheküljele ja klõpsake uuesti PDF-ikoonil. Korrake, kui vaja.

 • vCard (omanike ja esindajate vahekaartidel)

  Elektroonilise visiitkaardi standardses failivormingus vCard sisaldab nime, aadressi, telefoninumbreid, e-aadressi ja muid kontaktandmeid. vCard-faili loomiseks klõpsake ikoonil vCard-ikoon, mis on omanike või esindajate vahekaardil paremal pool.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.