Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Teated

Saate EUIPO ametlikud teated selles jaotises

 

Jaotisse pääsemiseks klõpsake kasutajakonto vasaku serva menüüs teadete vahekaardil. Seda tähistab ümbriku ikoon teadete ikoon

Kasutajapiirkonna teadete jaotises on neli vahekaarti:

 • uued — siia saabuvad uued teated

 • pooleliolevad — koostamisel olevad teated

 • saadetud — sellel kaardil kuvatakse saadetud teated

 • arhiveeritud — hilisemaks kasutamiseks salvestatud teated.

NB! Arhiveeritud ja saadetud teated kustutatakse automaatselt 30 päeva pärast. Kui soovite neid hiljem vaadata, avage toimiku detailvaade vahendis eSearch plus.

 
 • Tegevuste vahekaardid

  Allpool on loetletud teadete jaotises kättesaadavate tegevuste vahekaardid (ja nende funktsioonid).

  Filtreeri
  Filtreerimisvalikul klõpsates avaneb rippmenüü, kus saate valida teadetele kohaldatavaid filtreid või neid ise juurde luua. Filtri eemaldamiseks klõpsake prügikorvi nupul prügikorvi ikoon

  Teisalda
  Teateid saab viia teisele vahekaardile. Valige teade, mida soovite teisaldada, klõpsake nupul „Teisalda“ ja valige „Pooleliolevad“ või „Arhiveeritud“.

  Saada
  Teateid saab saata mis tahes e-posti aadressile (ühekaupa). Selleks märgistage vastav märkeruut tabeli vasakus servas, et valida teade, klõpsake nupul „Saada“ ja valige „Minu e-posti aadress“ või „Muu e-posti aadress“.

  Kui valisite „Minu e-posti aadress“, ilmub aadressiväljale automaatselt kasutajakonto e-posti aadress.

  Kui valisite „Muu e-posti aadress“, tuleb sisestada vastavale väljale saaja e-posti aadress.

  Laadi alla
  Klõpsake allalaadimise nupul ja märgistage ruudud, et pakkida valitud teated ZIP-formaati.

  Muu kirjavahetus

  nupp

  Kasutage seda vahelehte ainult siis, kui EUIPO veebilehel ei ole veebivormi või EUIPO-lt saadakse e-teade, milles ei ole e-vastamise (eReply) nuppunupp.

  Enne muu kirjavahetuse võimaluse kasutamist kontrollige, et veebivormi ei ole veebipõhiste teenuste jaotises ning EUIPO e-teates ei ole e-vastamise nuppunupp. Muu kirjavahetuse vahelehele kehtivad tingimused, millega peate nõustuma.

  Kui olete saatnud teate muu kirjavahetuse kaudu, saate teie esitatud dokumendi kättesaamise elektroonilise kinnituse teatena „esitamise kinnitus“ kasutajapiirkonna (User Area) vahelehel „Saadetud“ (Sent).

  Aktsepteeritav teade on näiteks kaubamärgi või disainilahenduse küsimustes kutseliste esindajate loetellu lisamise taotlus. Sellise taotluse võib saata EUIPO-le muu kirjavahetuse kaudu.

 • Teadete eelvaade ja allalaadimine

  Teateid saab eelvaadata ja alla laadida hüpikaknas, mis avaneb ikooniga allalaadimise ikoon tabeli paremas servas.

  NB! PDF-eelvaate vaatamiseks hüpikaknas peab olema installitud sobiv Adobe Acrobat pistikprogramm.

 • Teadete vaatamine vahendis eSearch plus

  Klõpsake teate kõrval oleval ikoonil vaatamise ikoon, et avada eSearch uues vaheaknas.

 • Teadete jälgimine

  Klõpsake ikoonil vaatamise ikoon, et jälgida kõiki teadete jaotises tehtud toiminguid.

 • Kiirotsingu väli

  Teadetes otsimiseks klõpsake suurendusklaasil otsingu ikoon paremas ülanurgas. Tulemusi otsitakse vaid valitud vahekaardil („Uued“, „Pooleliolevad“, „Saadetud“ või „Arhiveeritud“).

 • Teadetele vastamine

  Valige teate kõrval nupp „Vasta“ Vastamata teate nupp. Teid suunatakse eSearch plus detailvaatesse, kus kuvatakse kogu toimiku teave. Valige sobiv vastamise viis. Valiku tegemise järel kuvatakse teate vorm. Vastamise järel muutub teadete menüüs teate kõrval olev nupp roheliseks Vastatud teate nupp

  NB! Vastamise nupp muutub roheliseks üksnes siis, kui teatele on vastatud kasutajapiirkonna teadete jaotisest. Kui vastate teatele mujalt kui kasutajapiirkonnast, jääb nupp oranžiks.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.