Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Kontaktvorm

Kontaktvormi avamiseks klõpsake esilehe jaluses kontaktilinki. Avaneb uus lehekülg. Vormi avamiseks klõpsake kontaktvormi nuppu.

Kontaktvormi esimeses jaotises (isikuandmed) on omaniku, taotleja või esindaja andmete kokkuvõte, olenevalt sisseloginud kasutaja liigist. Täisandmete vaatamiseks klõpsake tabelis olevat nooleikooni.

Teises jaotises (põhjused) saate valida meie poole pöördumise põhjuse. NB! EUIPO ei võta vastu konkreetse toimikuga seotud e-kirju ega e-postiga saadetud dokumente: need tuleb alati saata User Area (kasutajapiirkonna) kaudu või faksi, posti või kullerteenusega. Viimasel kolmel juhul märkige alati toimikunumber.

 
 • Ameti poole pöördumise põhjused

  Põhjuste rippmenüüs on loetletud järgmised põhjused:

  Üldised küsimused
  EUIPO üldteabe küsimine, ELi kaubamärkide ja ühenduse registreeritud disainilahenduste taotlustega seotud päringud, menetlustega seotud küsimused (lõivud, prioriteetsus, vanemus jne)

  Tehnilised küsimused
  Kiireloomulised tehnilised küsimused (e-taotlused, vastulaused, pikendamine, User Area jms)

  Esitage nii palju teavet kui võimalik (sh veateadete kuvahõived)

  Soovitused ja tagasiside
  Tagasiside või soovitused menetluste või EUIPO veebilehe kohta

  EUIPO ametlike dokumentide päring
  Veebilehel puuduvate haldusdokumentide taotlemine

  Teabenõue
  Konkreetse toimiku kohta lisateabe küsimine

  Ametlik kaebus
  Kaebus ELi kaubamärgi või ühenduse registreeritud disainilahendusega seotud menetluse kohta

  Kontole juurdepääsu probleemid
  EUIPO veebilehele sisselogimise või salasõnaga seotud päringud

 • Kontaktvormi täitmine

  Põhjused
  Valige hüpikmenüüst vajalik suvand, andke päringule identifitseerimisnumber (et amet saaks tuvastada teie ettevõtte või toimiku) ja täitke kommentaaride väli.

  Manused saab lisada kommentaaride välja all oleva sirvimisnupuga.

  Kui soovite saada päringust koopia e-kirjana oma User Areasse (kasutajapiirkond), tähistage koopia saatmise märkeruut (ainult kasutajatele, kes on taotlenud ametlike teadete elektroonilist saatmist).

  Kui teete EUIPO ametlike dokumentide päringu, saate valida, kuidas dokumendid teile saadetakse. Soovitame e-kirja, mis on kõige kiirem ja tõhusam saatmisviis.

  Teabepäringu vormil on ka teabelahter (ja lisateabe link), mille kaudu saate enne päringu saatmist kontrollida, kas küsitav teave on EUIPO andmebaasis olemas.

  NB! Ametlik kaebus ei ole kaebus EUIPO otsuse kohta. EUIPO kontrollijate otsustega seotud päringud tuleb esitada eraldi kaebustena.

Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave