Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Menu

Jõustamise andmebaasis registreerumine

 

Selleks et taotleda EDB kontot, on vaja Euroopa Liidus (EL) registreeritud kehtivat intellektuaalomandiõigust. Teie konto taotluses valitud intellektuaalomandiõigust kasutatakse ainult registreerimisprotsessis, et autentida taotleja intellektuaalomandiõiguste omajana ja saata talle kiri ettevõtte registreeritud aadressil.
 
Kui teil on juba kehtiv ELis registreeritud (riiklik, ELi või rahvusvaheline) kaubamärk või disainilahendus, võite taotleda kontot meie veebisüsteemi kaudu EDB õiguskaitse andmebaasi platvormil.
 
Kui teil ei ole kaubamärki ega disainilahendust, võtke ühendust e-posti aadressil observatory.edb@euipo.europa.eu.

Turvakaalutlustel saadetakse intellektuaalomandiõiguse omanikule kulleriga füüsiline kiri registris osutatud aadressil (võib teha vastava märke). Kiri sisaldab koodi, mis tuleb meile e-kirjaga saata aadressil observatory.edb@euipo.europa.eu. Seejärel saadame teile lingi kasutajakontole, kus saate seadistada salasõna. Kui olete sisse loginud, vajate turvaliseks autentimiseks PINsafe-koodi. Kui olete sisse loginud, vajate PINsafe-koodi, et sisestada tooteteavet.

EDB-s registreerimine ja selle kasutamine on täiesti tasuta.
 
EUIPO loob ja arendab ELi vaatluskeskuse kaudu ja määruse (EL) nr 386/2012 alusel tehnilisi vahendeid, millega saab ära hoida intellektuaalomandiõiguste rikkumist ja selle vastu võidelda ning eristada ehtsaid tooteid võltsitud toodetest.EDB on rajatud kahele kihistusele. Kõige tundlikum teave on kaitstud PINsafe-koodiga. Kui olete sisse loginud, vajate PINsafe-koodi, et sisestada tooteteavet või saada juurdepääsu AFA teabele. Tooteportfellis peaksite klõpsama valikul „Ava toiming“:
      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          


Võite alati kasutada sama PINsafe-koodi. Andmebaasile juurdepääsuks ei ole tarvis iga kord uut PINsafe-koodi küsida.
 
PINsafe-kood koosneb neljast numbrist. Sisestage teisest reast need tähed, mis vastavad esimeses reas teie PINsafe-koodi numbritele. Näiteks nii:

 


kui PINsafe on „1386“, siis sisenemise kood on „THDB“.
 
Pange 1 -> T
Pange 3 -> H
Pange 8 -> D
Pange 6 -> H
 
Palun kasutage SUURTÄHTI.

Kui sisenesite andmebaasi, kuid ei saanud PINsafe-koodi, võite taotleda uut PINi numbrite ja tähtedega pildi all, klõpsates valikul „Taotlege uut PINi“.

Uuendamiskuupäev 02-08-2019
Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave