Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

.eu domeeninimed

Domeen .eu on Euroopa Liidu üladomeen.

Iga Euroopa Liidus või Islandil, Liechtensteinis või Norras asuv ettevõte, isik või organisatsioon võib registreerida domeeninime, mille lõpus on .eu või .ею.


Teie kaubamärgiga identse .eu domeeninime registreerimine tugevdab kaubamärgiga seotud intellektuaalomandiõigusi ja takistab teisi isikuid teie kaubamärgiga identset .eu domeeninime registreerimast.EUIPO konsulteerib WHOIS-andmebaasi ja teatab kasutajatele e-taotluse esitamise lõpus, kas tema kaubamärgiga identne .eu domeeninimi on vaba. Kasutajad võivad tellida kasutajapiirkonnas (User Area) ja otsinguvahendis eSearch kiirteate, et neid teavitataks juhul, kui registreeritakse nende kaubamärgiga identne .eu domeeninimi.

Arvestage, et peate registreerima .eu domeeninime akrediteeritud registripidajate kaudu (loetelu on registripidajate veebilehel).EUIPO teeb koostööd registriga EURid, et anda teavet .eu domeeninimede ja nende saadavuse kohta. Koostöö eesmärk on suurendada teadlikkust, et kaitsta Euroopa Liidu kaubamärgi omanike intellektuaalomandiõigusi.

Teavet pakutakse WHOIS-andmebaasist. EUIPO ei vastuta mingil juhul sisu, täpsuse ega mis tahes lingitud teabe eest.EURid on Euroopa Komisjoni määratav üladomeenide .eu ja .ею registripidaja. LisateaveSaate oma .eu domeeninime registreerida akrediteeritud .eu registripidajate kaudu.Kui olete tellinud kiirteate, teatatakse teile kohe teie registreeritud Euroopa Liidu kaubamärgiga identseks peetava .eu domeeninime registreerimisest.Sisenege EUIPO veebilehe kasutajapiirkonda (User Area) ja klõpsake vahelehte „Kiirteated“.

kiirteade

.eu domeeninimede kiirteateid saab tellida vahelehelt „Konfiguratsioon“.

Iga Euroopa Liidu kaubamärgi kohta saab tellida ainult ühe kiirteate.

Kiirteadete seadistamise lisateave on siin.Kiirteate kustutamiseks klõpsake ristile veerus „Toimingud“.

kiirteate kustutamineThis site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.