Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Kuidas teha kujutise lihtotsingut

 1. Klõpsake kaamera sümboliga ikoonil või spetsiaalsel kastikesel või pukseerige oma kujutis(ed) (1 kujutis, kui otsite kaubamärkidega seonduvat teavet, ja kuni 7 kujutist, kui otsite disainilahendusi). Toetatud failivormingud on JPEG, PNG, GIF ja TIFF, suurusega üle 100x100 piksli ja kuni 2 megabaiti.


 2. Kujutis(t)e üleslaadimise järel on teil võimalik:

  • klõpsata ja kohandada ristkülikut kujutis(t)e otsimisala valimiseks.
  • Muuta kujutist (kujutisi), mida soovite otsida, klõpsates prügikasti ikoonidel või valikul „Change image(s)“ (Muuda kujutist (kujutisi))
  • Valige, kui soovite otsida kaubamärke, disainilahendusi või mõlemat. Kui te laadite üles ühe kujutise, on teil võimalik otsida mõlemat, rohkem kui ühe kujutise üleslaadimise korral pakub süsteem tulemusi ainult disainilahenduste kohta.
  • Kirjutage otsinguribale vajalikud tähemärgid, kui soovite teha kombineeritud otsingut kujutise ja kaubamärgi nime või disainilahenduse sõnalise osa kohta.


 3. Seejärel klõpsake nuppu „Search“ (Otsi).

  Automaatselt ilmub kujutisevaade, kuid saate tulemuste kuvamiseks valida ka üksikasjaliku vaate ja loendivaate ning valida isegi kujutiste arvu (5–100), mida soovite ühel lehel kuvada.

  Üksikasjalik vaade

  Üksikasjalik vaade

  Loendivaade

  Loendivaade

  Kujutisevaade

  Kujutisevaade 4. Te saate avada iga kaubamärgi või disainilahenduse üksikasjade eelvaate, vaadata täielikku teavet, suurendada kujutisi või luua aruandeid. Te saate disainilahenduse otsingutulemuste vahelehel sirvida ka disainilahenduse olemasolevaid vaateid, klõpsates kujutise küljel kuvatud noolemärke.

   

  Looge aruandeid Valige kaubamärgid või kujundid, mida soovite lisada oma aruandesse, klõpsates iga kujutise kõrval oleval kastikesel, seejärel klõpsake „Generate PDF“ (Loo PDF). Teie valitud aruanne luuakse viivitamatult. Saate valida ka „select all“ (Vali kõik). See võimaldab aruandesse lisamiseks valida kuni 100 kaubamärki.

  Lisateabe saamiseks kaubamärgi või disainilahenduse kohta liikuge kujutise kohale ja valige „View full info“ (Vaata täielikku teavet).

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.