Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Lõivud ja nende maksmine

 

Lõivustruktuuri teave on veebilehe jaotises „Lõivud ja maksed“. Samal lehel on ka lõivukalkulaator, millega saate arvutada lõivu täpse summa, mis oleneb disainilahenduste arvust ja sellest, kas taotletakse edasilükkamist või mitte.

Lõivude ja maksete lisateave: vt suuniste A osa (üldeeskirjad) jaotis 3 (lõivude, kulude ja tasude maksmine).


Ühenduse disainilahenduse registreerimistaotlusega seotud lõive saab tasuda pangaülekandega või arvelduskonto kaudu. Kui esitate taotluse veebis, saate tasuda ka krediit- või deebetkaardiga.

Lisateave on jaotises „Lõivud ja maksed“.


Registreerimise avaldamise lõiv tuleb tasuda taotluse esitamise ajal.
Edasilükkamise taotlemisel asendatakse avaldamislõiv edasilükkamislõivuga. See tuleb tasuda edasilükkamisperioodi lõppedes. Kui omanik nõuab varasemat avaldamist, tuleb lõiv tasuda enne perioodi lõppu.

EUIPO maksenõuet ei väljasta. Saate maksenõuet küsida e-kirjaga aadressilt information@euipo.europa.eu.

Pärast esitamiskuupäeva kinnitamist lõive ei tagastata, v.a kui taotleja tasutud summa ei kata disainilahenduse või koondtaotluse korral vähemalt ühe disainilahenduse registreerimis- ja avaldamislõivu (või edasilükkamislõivu).


Siin lehel olevad küsimused ja vastused on üksnes teabeks ning ei ole õiguslik alus. Üksikasjalik teave on jaotistes „Euroopa Liidu kaubamärgi määrused“ ja „Ühenduse disainilahenduse määrused“ või „Kaubamärgijuhendid“ ja „Disainilahenduste juhendid“.

Lisateave isikuandmete töötlemise kohta EUIPOs onandmekaitseteates.
 

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.