Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Kõigi minu loetelude haldamine

Süsteemi siin osas säilitatakse loetelud, mille koostasite koostamisvahendiga. Kui teil on mitu loetelu, saate selle vahendiga neid hallata, muuta ja taaskasutada. Haldamisvahend teatab ka ühtlustatud andmebaasi muudatustest, toetab kiirmenetlust Fast Track ja sellega saab esitada nimetusi kord kuus toimuvale nimetuste läbivaatamisele.

Haldamisvahendis on kolm tähtsat vahekaarti.

 • Minu loetelud

  Uus
  Siin kuvatakse kõik kaupade ja teenuste loetelud ja nende andmed, näiteks loetelu pealkiri, keel, klassid, ühilduvus ühtlustatud andmebaasiga, viimased uuendused ja toimingud.

  Võimalikud toimingud on järgmised.

  Teatab, kui loetelus olev nimetus on ühtlustatud andmebaasis, ja suunab vahekaardile „Viimased muudatused ühtlustatud andmebaasis“.

  Avab kaupade ja teenuste kirjelduse koostamisvahendi, kus saab loetelu muuta.

  Laadib valitud loetelu alla – allalaadimisnuppu klõpsates saate salvestada loetelu välisdokumendiks oma arvutisse. Valige hüpikaknast soovitav allalaadimisvorming (.txt või .csv) ja salvestuskoht arvutis. NB! Allalaadimiseks peate olema registreerunud kasutajaks. Kui te ei ole veel registreerunud, saate registreerumiskutse.

  Eksportimine e-taotlusesse (üksikasjalik või 5-etapiline vorm) – sellega saab eksportida kaupade ja teenuste loetelu elektroonilisse taotlusesse. Järgmiseks valige, kumba elektroonilise taotluse vormi soovite loetelu eksportida – üksikasjalikku või 5-etapilisse.

  Loetelu kustutamine – kustutab loetelu lõplikult.

  Loetelu sisu laiendamine ja märkuste lisamine või muutmine.

  Uue loetelu saate lisada vahekaardiga , mis avab automaatselt kaupade ja teenuste kirjelduse koostamisvahendi.

  Loetelus saab teha kiirotsingu.

  Mitme loetelu korral saab kuvada leheküljel teatud arvu loetelusid.

   

 • Viimased muudatused ühtlustatud andmebaasis

  Siit saate kontrollida, mis on ühtlustatud andmebaasis muutunud, ja uuendada loetelus olevaid nimetusi, kui vaja. Ühtlustatud andmebaasi ajakohastatakse kord kuus, et see vastaks turu ja kasutajate vajadustele. Iga uuendus toimub pärast hääletust, kus osalevad kõigi ühtlustatud ametite klassifitseerimiseksperdid. Ülevaates näete, mis nimetused lisati või kustutati 2015. aasta märtsis.

   

 • Minu soovitatud nimetused

  Siia klõpsates saate soovitada nimetuse ühtlustatud andmebaasi jaoks. Ühes kuus saab soovitada kuni viis nimetust ja jälgida nende olekut.

  Pärast nimetuse soovitamist saate jälgida selle olekut siit: …. Kõigepealt vaatavad teie soovituse läbi klassifitseerimiseksperdid, kes otsustavad, kas nimetust saab soovitada heakskiitmiseks või on see kehtetu. Pärast heakskiitmist otsustavad Euroopa Liidu kaubamärgiametid hääletusega, kas võtta nimetus vastu või lükata see tagasi.

   

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.