Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Kasutajaks registreerimine

Et siseneda EUIPO kasutajapiirkonda (User Area), tuleb registreerida oma andmed. Alustamiseks klõpsake ekraani paremas ülanurgas nupul „Kasutajaks registreerimine“ ja järgige seejärel juhiseid.

 
 • Miks ma pean kasutajaks registreerima?

  Ameti konto annab juurdepääsu mitmesugustele veebiteenustele, mida ei saa registreerimata kasutada. Nende eelistega kaasneb võimalus luua teateid ja alamprofiile.

  Teatud teenused, näiteks rahalised tehingud, nõuavad isikuandmete esitamist. Sisselogimisel kaitstakse kasutaja salvestatud andmeid turvaprotokolliga.

  Sisse tuleb logida ka dokumentide toimikutest allalaadimiseks.

 • Kas olete varem ametile taotlusi esitanud?

  Kasutajatel, kes on varem Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ametile (EUIPO) taotlusi esitanud, on tunnusnumber. Kui registreerute esmakordselt, sisestage see tunnusnumber, siis kuvatakse teie uue User Area (kasutajapiirkonna) andmekuvaril kõik selle numbriga seotud toimikud.

 • Kasutaja andmed

  On kahte liiki kasutajaid: „eraisik või ettevõtja“ ja „esindaja“. Kui te ei kuulu neisse kategooriatesse, valige „eraisik või ettevõtja“. See annab teile täieliku juurdepääsu kõikidele User Area funktsioonidele.

 • Konto aktiveerimine
  1. Kui olete varem esitanud taotluse EUIPO-le ja teil on tunnusnumber siis:
   1. kui olete esitanud e-posti aadressi: aktiveerimiskoodiga sõnum saadetakse e-posti aadressile, mille teatasite EUIPO tunnusnumbri saamisel;
   2. kui te ei ole esitanud e-posti aadressi: saatke meile postiga kiri, milles on teie e-posti aadress, et saaksite pärast andmete ajakohastamist luua konto.
  2. Kui te ei ole kunagi esitanud taotlusi EUIPO-le, tuleb teil esitada e-posti aadress, kuhu saadetakse konto loomisel teie aktiveerimiskood.

   Kui olete täitnud kõik vormi kohustuslikud väljad, saate aktiveerimiskoodiga e-kirja. Järgige juhiseid, et viia aktiveerimisprotsess lõpuni ja logida sisse oma EUIPO kasutajapiirkonda (User Area).

   Kui konto on loodud ja ainult pärast teabe, nt ELi kaubamärgi või ühenduse disainilahenduse taotluse või vastulause või esindaja nimetamise teabe esitamist, väljastab EUIPO teile tunnusnumbri.
 • Lisateave

  Kasutajanimi

  Kasutajanimi peab sisaldama 8–20 ladina tähestiku väiketähte (a-z) ja vähemalt ühte numbrit (0–9).

  E-posti aadress

  EUIPO teadete e-kirja teated saadetakse sellele aadressile (kui valisite kasutajapiirkonna User Area kaudu toimuva teabevahetuse). E-kirja teade on üksnes informatiivne ega ole ameti ametlik teade. Kontrollige korrapäraselt oma kasutajapiirkonnas jaotise „Teated“ kirjakastist, kas olete saanud ametilt uusi teateid.

  Salasõnapoliitika

  Salasõna peab koosnema vähemalt 8 ladina tähestiku tähest. See peab sisaldama vähemalt üht numbrit (0–9). See peab erinema teie kasutajanimest. Ärge kasutage kolme samasugust märki (nt aaa, 111), järjest märke (nt 123, abc) ega erimärke (nt #, *). Sobivate salasõnade näited: ThinkOn1980Phrases, About2Pass2Me, safe1Should2Be3.

  Suhtlemisviis

  Soovitame tungivalt valida kasutajapiirkonna User Area kaudu toimuva teabevahetuse. Sellisel juhul saadetakse kõik ameti teated teie kasutajapiirkonda User Area. NB! Kui märkisite teadete saamiseks oma e-posti aadressi, saadetakse teile e-kirja teateid üksnes teabe eesmärgil, need ei ole ameti ametlikud teated (EX-20-9). Kontrollige korrapäraselt oma kasutajapiirkonna User Area jaotise „Teated“ kirjakasti, kas olete saanud ametilt uusi teateid (kasutajapiirkonna kasutustingimused).

  Ühendus

  Kui registreerite konto esindajate ühendusele, tuleb registreerimisvormile märkida kogu seonduv teave. Ühenduse andmeid saate muuta User Area jaotises „Suvandid“.

  Õiguslik vorm

  Kui registreerite ettevõtte konto ja soovite, et ametlikes väljaannetes oleks äriühingu nimi esitatud koos õigusliku vormiga (OÜ, AS jne), peate selle sisestama nii väljale „Äriühingu nimi“ kui ka väljale „Õiguslik vorm“.

  Ettevõtte suurus

  Ettevõtte suuruse lisateave on siin.

  Tegevusvaldkond

  Tegevusvaldkonna lisateave on siin.

  Majanduslik seos

  Kui registreerite „töötajast esindaja“ konto, kuvatakse teile märkeruut „majanduslik seos“. Kui olete taotleja otseses alluvuses, ärge tähistage seda ruutu, vaid sisestage üksnes enda ees- ja perekonnanimi. Kui aga töötate Euroopa Liidus tegelikult asuvas ja toimivas ettevõttes, mis on majanduslikult seotud taotlejaga, kes ei asu Euroopa Liidus, tuleb teil tähistada see ruut ning lisada vastava ettevõtte nimi ja täpsustada majandusliku seose olemust.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.