Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Banko pavedimai

Pervesdami pinigus į užsienį daugelis bankų naudojasi banko tarpininko paslaugomis ir ne visada jam perduoda visą reikiamą informaciją. Todėl aiškiai nurodykite savo bankui, kad pavedime pateiktų atitinkamus duomenis.

Be to, išsiaiškinkite, ar jūsų bankas ar bankas tarpininkas taiko pavedimo mokestį. Jeigu taip, pasirūpinkite, kad į mūsų sąskaitą būtų pervesta tiksli suma. Savo bankams esame nurodę netaikyti jokių mokesčių.

Be to, mokėjimo pavedimą atlikite laiku. Daugelį mokesčių reikia sumokėti per tam tikrą terminą. Kad pinigai į mūsų sąskaitą būtų pervesti laiku, rekomenduojame mokėjimo pavedimą atlikti ne vėliau kaip likus 10 dienų iki termino pabaigos. Jei mokesčio nesumokėsite laiku, rizikuojate netekti savo teisių.

 

Pagrindinis prekių ženklo paraiškos mokestis

Paraiškos padavimo data – tai jūsų prekių ženklo egzistavimo pradžios diena. Kuo ji bus ankstesnė, tuo geriau. Jeigu norite, kad diena, kurią pateikėte paraišką, taptų paraiškos padavimo data, į vieną iš mūsų banko sąskaitų per vieną mėnesį nuo paraiškos pateikimo dienos turite pervesti pagrindinį 850 EUR (už vieną klasę) mokestį. Jeigu pinigus gausime vėliau, padavimo data taps diena, kai pinigai pasieks mūsų sąskaitą (jeigu įvykdytos visos kitos padavimo datos įsigaliojimo sąlygos). Be to, atminkite, kad mes neteikiame mokėjimo prašymų. Jūs patys privalote pasirūpinti, kad pinigus gautume laiku.

 

Protesto mokestis

Per protesto teikimo laikotarpį, t. y. per tris mėnesius nuo prekių ženklo, dėl kurio norite paduoti protestą, paskelbimo, į mūsų banko sąskaitą turite pervesti 320 EUR sumą. Kitaip jūsų protestas nebus priimtas.

Išsamesnius paaiškinimus rasite rekomendacijose dėl mokėjimų banko pavedimu.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.