Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Grįžti į pagrindinį pagalbos centrą

Kontaktų forma

Norėdami atsidaryti kontaktų formą, interneto svetainės pradžios puslapio poraštėje spustelėkite nuorodą Susisiekite su mumis. Atsivers naujas puslapis. Norėdami atsidaryti formą spustelėkite mygtuką „Kontaktų forma“.

Pirmoje kontaktų formos dalyje, kuri skirta asmeninei informacijai, pateikiami apibendrinti duomenys apie savininką (pareiškėją) arba atstovą, priklausomai nuo to, kuris naudotojas prisijungęs. Norėdami matyti išsamią informaciją spustelėkite rodyklės piktogramą lentelėje.

Antroje dalyje „Pagrindas“ galite pasirinkti priežastį, dėl kurios į mus kreipiatės. Atkreipiame dėmesį, kad EUIPO e. paštu nepriima su konkrečia byla susijusių laiškų ar dokumentų – tokia korespondencija visuomet turi būti siunčiama per „User Area“, faksu, paštu ar per kurjerių tarnybą. Trimis pastaraisiais atvejais visuomet nurodykite bylos numerį.

 
 • Kam reikalinga kontaktų forma?

  Po antrašte „Pagrindas“ atsidarančiame išskleidžiamajame sąraše yra šie punktai:

  Bendroji užklausa
  Teikiama norint gauti bendrą informaciją apie EUIPO, turint klausimų dėl Europos Sąjungos prekių ženklų ir registruotųjų Bendrijos dizainų paraiškų teikimo, taip pat klausimų dėl atskirų procedūrų (mokesčių, prioriteto, pirmenybės ir kt.).

  Techniniai incidentai
  Kai norite skubiai pranešti apie techninius nesklandumus (internetu teikiant paraiškas, protestus, pratęsiant registracijos galiojimą, naudojantis „User Area“ ir kt.).

  Kuo išsamiau apibūdinkite iškilusius nesklandumus ir pateikite pranešimo apie klaidą ekrano kopiją.

  Pasiūlymai ir atsiliepimai
  Kai norite pateikti atsiliepimų ar pasiūlymų dėl procedūrų vykdymo ar EUIPO interneto svetainės.

  EUIPO administracinio dokumento užklausa
  Kai jums reikalingas administracinio pobūdžio dokumentas, kurio negalite rasti interneto svetainėje.

  Informacijos užklausa
  Kai norite gauti daugiau informacijos apie konkrečias bylas.

  Oficialus skundas
  Kai norite pateikti skundą dėl ES prekių ženklo ar registruotojo Bendrijos dizaino procedūrų vykdymo.

  Negaliu prisijungti prie savo paskyros
  Kai turite klausimų dėl prisijungimo prie EUIPO interneto svetainės ar slaptažodžių naudojimo.

 • Kaip užpildyti kontaktų formą

  Pagrindas
  Išskleidžiamajame sąraše pasirinkite norimą punktą, prie užklausos nurodykite atitinkamą savo bendrovės ar bylos ID numerį ir užpildykite pastabų laukelį.

  Priedus galima įkelti spustelėjus po laukeliu „Pastabos“ esantį mygtuką „Naršyti...“.

  Jei norite, kad jūsų užklausos kopija būtų atsiųsta kaip administracinis e. laiškas į jūsų „User Area“, pažymėkite langelį „Siųsti kopiją“ (jį mato tik tie naudotojai, kurie yra pateikę prašymą oficialius pranešimus siųsti elektroniniu būdu).

  Norėdami gauti EUIPO administracinį dokumentą, galite pasirinkti norimą dokumentų atsiuntimo būdą. Rekomenduojame rinktis pristatymą „e. paštu“, nes tai greičiausias ir patikimiausias dokumentų siuntimo būdas.

  Teikdami informacijos užklausą, rasite informacinį langelį (su išsamesnės informacijos nuoroda), kuriame prieš siunčiant kontaktų formą siūloma pasitikrinti, ar jus dominanti informacija nepateikta EUIPO duomenų bazėje.

  Pastaba. Oficialūs skundai nelaikomi apeliacijomis dėl EUIPO sprendimo; užklausos dėl EUIPO ekspertų sprendimų turi būti teikiamos kaip apeliacijos.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.