Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Pavertimai

Pavertimas – tai procedūra, kuri gali būti taikoma Europos Sąjungos prekių ženklams (ESPŽ) ir tarptautinėms registracijoms (TR).

Jei ES [prekių ženklas nustoja galioti, jį galima paversti tokiais prekių ženklais, kurie galioja tam tikrose valstybėse narėse. Pavertimas ypač naudingas siekiant įveikti galimas problemas, susijusias su nedalomu ESPŽ pobūdžiu.

Pvz., jei registruojant Europos Sąjungos prekių ženklą susiduriama su problemomis tik vienoje ar tam tikrose šalyse dėl absoliučių pagrindų negaliojimo arba dėl tik vienoje ar tam tikrose šalyse galiojančia teise grindžiamo protesto, ESPŽ paraiškos teikėjas gali pateikti ESPŽ pavertimo paraišką ir pateikti individualaus, nacionalinio prekių ženklo paraišką šalyse, kuriose šie apribojimai nebūtų taikomi.

Tarptautines registracijas galima paversti ES valstybių narių nacionalinėmis prekių ženklo paraiškomis ir Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) Madrido susitarimo arba Madrido protokolo susitariančiųjų šalių nuoroda.

Daugiau informacijos rasite Prekių ženklų gairėse.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.