Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Mokesčiai ir jų mokėjimas

 

Mokesčių lentelę galite rasti svetainės skiltyje Mokesčiai ir mokėjimas. Šiame puslapyje taip pat yra mokesčių skaičiuoklė, kad galėtumėte apskaičiuoti visą mokestį, kuris priklauso nuo dizainų skaičiaus ir nuo to, ar prašoma atidėti jų paskelbimą.

Daugiau informacijos apie mokesčius ir mokėjimo būdus pateikta Gairių A dalies  „Bendrosios nuostatos“ 3 skirsnyje „Mokesčių bei rinkliavų mokėjimas ir išlaidų padengimas“.


Mokesčius už registruotąjį Bendrijos dizainą galite sumokėti banko pervedimu arba iš einamosios sąskaitos. Jei paraišką teikiate internetu, galite mokėti kredito ar debeto kortele.

Daugiau informacijos apie mokesčius ir mokėjimus.


Registracijos paskelbimo mokesčiai mokami pateikiant paraišką.
Jeigu paskelbimą prašoma atidėti, vietoj paskelbimo mokesčio mokamas atidėjimo mokestis. Šį mokestį turite sumokėti atidėjimo laikotarpio pabaigoje. Jei apie registraciją paprašoma paskelbti anksčiau, mokestis turi būti sumokėtas iki minėto laikotarpio pabaigos.

Tarnyba nepateikia atskiro prašymo atlikti mokėjimą. Jei būtinas mokėjimo pranešimas, atitinkamą prašymą pateikite e. paštu information@euipo.europa.eu.

Paskyrus paraiškos pateikimo datą, mokesčiai negrąžinami, išskyrus atvejus, kai pareiškėjo sumokėtos sumos nepakanka registracijos ir paskelbimo (arba atidėjimo) mokesčiui už dizainą (arba bent už vieną dizainą sudėtinės paraiškos atveju) padengti.


Šiame puslapyje pateikti klausimai ir atsakymai naudojami tik informaciniais tikslais ir nėra teisinė nuoroda. Daugiau informacijos ieškokite Europos Sąjungos prekių ženklų ir Bendrijos dizaino reglamentuose arba prekių ženklų / dizaino rekomendacijose.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tarnyba tvarko jūsų asmens duomenis, rasite pareiškime dėl duomenų apsaugos.
 

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.