Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Apgaulingos sąskaitos

Naudotojai vis dažniau gauna nepageidaujamus laiškus iš įmonių, prašančių sumokėti už prekių ženklų arba dizainų paslaugas, pavyzdžiui, už paskelbimą, įregistravimą arba įrašymą į įmonių katalogus.

Kaip elgtis gavus apgaulingą mokėjimo prašymą

Nemokėkite nepatikrinę, ar mokėjimo prašymas teisėtas.

EUIPO niekada nesiunčia naudotojams sąskaitų arba laiškų, kuriuose būtų prašoma tiesiogiai sumokėti už paslaugas.

Norėdami jus informuoti, toliau pateikiame įmonių ar registrų, kuriuos naudotojai savo skunduose nurodė kaip atsiuntusius apgaulingas sąskaitas, sąrašą (kartu su faktinių sąskaitų kopijomis), kuriame galima atlikti paiešką. Atkreipkite dėmesį, kad šios tarnybos nėra susijusios su oficialia prekių ženklų arba dizainų registravimo paslauga, kurią teikia Europos Sąjungos viešosios įstaigos, pavyzdžiui, Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (EUIPO).

Galite naršyti žemiau pateiktame sąskaitų sąraše arba ieškoti tiesiogiai pagal siuntėjo pavadinimą langelyje „Sparčioji paieška“.

Jeigu gavote laišką arba sąskaitą, atidžiai patikrinkite, kas jums siūloma ir ar šaltinis yra tikras.

Jeigu jums kilo įtarimų arba gavote naują tokio pobūdžio prašymą, pasitarkite su teisininkais arba susisiekite su mumis.

 
 
   

Paieška pagal siuntėją

 
Įmonė
This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.