Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Užsiregistruoti

Jei norite prisijungti prie EUIPO „User Area“, turite užsiregistruoti. Ekrano viršuje, dešiniajame kampe spustelėkite „Užsiregistruoti“ ir vykdykite pateikiamus nurodymus.

 
 • Kodėl reikia užsiregistruoti?

  Savo EUIPO paskyroje galėsite naudotis įvairiomis internetinėmis paslaugomis, kurios neregistruotiems naudotojams neteikiamos. Viena tokių paslaugų – galimybė sukurti įspėjimus ir papildomus profilius.

  Kai kurioms paslaugoms, pvz., finansinėms operacijoms atlikti, reikia pateikti asmens duomenis. Saugieji protokolai užtikrina prisijungusių naudotojų įvestų duomenų saugumą.

  Turite prisijungti ir tuo atveju, kai norite parsisiųsti konkrečios rinkmenos dokumentus.

 • Ar anksčiau teikėte paraišką EUIPO?

  Naudotojai, kurie Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybai (EUIPO) jau pateikė paraišką, turi priskirtą ID numerį. Registruojantis pirmą kartą svarbu nurodyti šį ID numerį, kad visi su juo susiję dokumentai būtų jūsų naujosios „User Area“ reikmenų skiltyje.

 • Naudotojo duomenys

  Yra dviejų rūšių naudotojai – „Įmonė arba fizinis asmuo“ ir „Atstovas“. Jei jums netinka nė viena šių kategorijų, rinkitės „Įmonė arba fizinis asmuo“. Pasirinkdami šią kategoriją galėsite naudotis visomis „User Area“ funkcijomis.

 • Paskyros aktyvavimas
  1. Jei anksčiau esate teikę paraišką EUIPO ir turite ID numerį:
   1. e. laiškas su aktyvavimo kodu bus išsiųstas e. pašto adresu, kurį nurodėte, kai jums pirmą kartą buvo suteiktas EUIPO ID numeris;
   2. jei e. pašto adreso nenurodėte, atsiųskite mums laišką paštu su nurodytu e. pašto adresu, kad atnaujinus duomenis galėtumėte sukurti savo paskyrą.
  2. Jei dar nesate teikę paraiškos EUIPO, turėsite nurodyti e. pašto adresą, kuriuo užsiregistravę gausite aktyvavimo kodą.

   Užpildę visus privalomus registracijos formos laukus, gausite e. laišką su aktyvavimo kodu. Vykdykite nurodymus aktyvavimo procesui užbaigti ir prisijunkite prie savo EUIPO „User Area“.

   Kai sukursite paskyrą ir pateiksite, pavyzdžiui, paraišką įregistruoti ES prekių ženklą arba Bendrijos dizainą arba prašymą panaikinti arba kai paskirsite atstovą, EUIPO jums suteiks ID numerį.
 • Papildoma informacija

  Naudotojo vardas

  Naudotojo vardas turi būti sudarytas iš 8–20 lotynų abėcėlės mažųjų raidžių (a–z). Jame turi būti bent vienas skaitmuo (0–9).

  E. pašto adresas

  Šiuo adresu bus siunčiami įspėjimai apie EUIPO pranešimus (jei parinkčių skiltyje nurodyta, kad pranešimus norite gauti „User Area“ skiltyje). E. paštu įspėjimas siunčiamas tik informaciniais sumetimais. Tai nėra oficialus Tarnybos pranešimas. Reguliariai pasitikrinkite, ar jūsų „User Area“ pranešimų skilties pašto dėžutėje nėra naujų Tarnybos pranešimų.

  Slaptažodis

  Slaptažodis turi būti sudarytas iš ne mažiau kaip 8 lotynų abėcėlės rašmenų. Jame turi būti bent vienas skaitmuo (0–9). Slaptažodis turi skirtis nuo naudotojo vardo. Negalima įrašyti trijų pasikartojančių rašmenų (pvz., aaa, 111), sekų (pvz., 123, abc) arba specialių rašmenų (pvz., #, *). Priimtinų slaptažodžių pavyzdžiai: ThinkOn1980Phrases, About2Pass2Me, safe1Should2Be3.

  Bendravimo būdas

  Labai rekomenduojame pažymėti, kad pranešimus norite gauti „User Area“ skiltyje. Tą nurodžius, visi Tarnybos pranešimai bus siunčiami į jūsų „User Area“. Jei parinkčių skiltyje pažymėjote, kad įspėjimas jums būtų siunčiamas elektroniniu paštu, nepamirškite, kad e. paštu įspėjimas siunčiamas tik informaciniais sumetimais. Tai nėra oficialus Tarnybos pranešimas (EX-20-9). Reguliariai pasitikrinkite, ar jūsų „User Area“ pranešimų skilties pašto dėžutėje nėra naujų Tarnybos pranešimų („User Area“ naudojimo nuostatos ir sąlygos).

  Asociacija

  Jei registruojate atstovų asociacijos paskyrą, registracijos formoje turite nurodyti visą informaciją apie asociaciją. Savo asociacijos duomenis galite pakeisti „User Area“ parinkčių skiltyje.

  Teisinė forma

  Jei registruojate paskyrą įmonei, kurios teisinė forma (AB, UAB ar kt.) turi būti nurodyta oficialiuose dokumentuose, turite ją įrašyti į laukelius „Įmonės pavadinimas“ ir „Teisinė forma“.

  Įmonės dydis

  Išsamesnės informacijos apie skiltį „Įmonės dydis“ rasite spustelėdami šią nuorodą.

  Veiklos sektorius

  Išsamesnės informacijos apie skiltį „Veiklos sektorius“ rasite spustelėdami šią nuorodą.

  Ekonominiai ryšiai

  Jei registruojate „Darbuotojo atstovo“ paskyrą, turėsite pažymėti langelį „Ekonominiai ryšiai“. Jei esate įdarbintas tiesiogiai pareiškėjo, šio langelio nežymėkite, jums tereikia nurodyti savo vardą ir pavardę. Tačiau jei dirbate įmonėje, kurios pagrindinė verslo vieta yra Europos Sąjungoje (ES) ir kuri turi ekonominių ryšių su ES neįsisteigusiu pareiškėju, turėsite pasirinkti šį variantą ir pateikti informaciją apie savo ekonominius ryšius ir atitinkamos įmonės pavadinimą.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.