Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

EUIPO veikia daugybėje tinklų, apimančių visus intelektinės nuosavybės gyvavimo ciklo aspektus. Tarnybos socialinė ir bendradarbiavimo veikla, be kita ko, apima dalijimąsi duomenimis ir tarptautinį bendradarbiavimą, Europos intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų stebėsenos centro darbą, ryšius su naudotojų asociacijomis ir įmonėmis. Čia rasite dokumentus, susijusius su EUIPO ryšiais ir bendradarbiavimu su kitomis intelektinės nuosavybės tarnybomis Europoje ir visame pasaulyje, suinteresuotaisiais subjektais ir didžiule naudotojų bendruomene, taip pat tarptautinėmis organizacijomis ir kitomis ES įstaigomis ir agentūromis.

Daugiametis
stebėsenos centro planas

2019–2020 metams pratęstas daugiametis stebėsenos centro planas leido pratęsti 2014–2018 m. daugiametį planą iki 2020 m. EUIPO strateginio plano vykdymo pabaigos (2020 m. birželio mėn.). Visi artimiausių penkerių metų stebėsenos centro strateginiai tikslai ir pagrindinės iniciatyvos įtraukti į 2025 m. EUIPO strateginį planą


PDF

EUIPO akademijos
mokymosi portalas

 

EUIPO akademija rengia kursus, internetinius seminarus ir mokymus intelektinės nuosavybės klausimais. Kursų tematika plati – nuo bazinės informacijos apie intelektinę nuosavybę iki aukštesnės pakopos modulių konkrečiomis teisinėmis arba vykdymo užtikrinimo temomis.
 


Išsamesnė informacija >>

EUIPO/Alikantės poveikio tyrimas

 

Alikantės prekybos rūmų parengta ataskaitų serija apie EUIPO ekonominį ir socialinį poveikį Alikantės provincijai ir Valensijos regionui.


PDF

Europos
profesinės stažuotės programa

 

Europos profesinės stažuotės programa – tai metus trunkanti pouniversitetinė mokama stažuotė, kurią organizuoja EUIPO, Europos patentų tarnyba ir jų partneriai universitetai.


Išsamesnė informacija >>

 

Pavadinimas DIN Sukurta Pirmoji peržiūra
Can’t find what you are looking for? Request here
Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 20-09-2021
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos