Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Klientų aptarnavimas – Skundai

Skundų tvarkymas

Kai įvyksta nesusipratimas ar mūsų teikiama paslauga neatitinka jūsų lūkesčių, mes norime apie tai žinoti. Mums svarbūs visi skundai, nes siekiame tobulėti mokydamiesi iš visų savo klaidų, kad galėtume teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Paprastai skundu laikome raštu išdėstytą nepasitenkinimą EUIPO suteiktomis paslaugomis ir (arba) EUIPO procesais. Tačiau už klientų aptarnavimą (skundus) atsakingi darbuotojai neturi kompetencijos atsakyti į skundus, kurie teikiami dėl EUIPO priimtų sprendimų teisinio pagrindimo. Jei nesutinkate su EUIPO sprendimu, galite pateikti apeliaciją dėl ES prekių ženklų ar Bendrijos dizainų ekspertų priimtų sprendimų.

Jei jūsų skundas susijęs su žmogiškaisiais ištekliais, siųskite savo klausimą paprastu ar e. paštu tiesiogiai Žmogiškųjų išteklių departamentui.

 

Kaip pateikti skundą?

Skundą galima pateikti naudojantis internetine forma. Tai EUIPO priimtiniausia ryšių palaikymo priemonė, nes ji leidžia jūsų skundą išnagrinėti nedelsiant. Skundą taip pat galite atsiųsti paštu.

Kad galėtume išsiaiškinti ir išnagrinėti jūsų atvejį, prašome pateikti šią informaciją (kai taikoma):

  • ESPŽ / RBD bylos numeris
  • Skundo pateikėjo tapatybė (vardas, pavardė)
  • Skundo pateikėjo adresas (gatvė, miestas, šalis, telefono numeris, e. paštas)
  • Skundo priežastis
 

Kokie bus tolesni veiksmai?

  1. Gavę skundą, už klientų aptarnavimą (skundus) atsakingi darbuotojai per vieną darbo dieną elektroniniu arba paprastu paštu atsiųs jums skundo gavimo patvirtinimą
  2. Jūsų skundą skubiai išnagrinės atitinkamas departamentas, kad būtų galima parengti raštišką atsakymą pagal paslaugų chartijos standartus
  3. Į jūsų skundą atsakymą atsiųsime raštu per 9 darbo dienas nuo skundo gavimo patvirtinimo
 

Jei atsakymas jūsų vis dar netenkina?

Jei jūsų netenkina skundo nagrinėjimo rezultatas ar tai, kaip skundas buvo tvarkomas, prašome vėl susisiekti su mumis dėl jums rūpimų klausimų. Tada skundą peržiūrės ir atsakymą jums pateiks mūsų vyresnioji vadovybė.

Europos ombudsmenas

Jei esate valstybės narės ar Sąjungos pilietis ar gyvenate valstybėje narėje, skundą taip pat galite pateikti Europos ombudsmenui. Europos ombudsmenas nagrinėja skundus dėl netinkamo administravimo Europos Sąjungos institucijose ir įstaigose.

Skundas ombudsmenui gali būti teikiamas tik tinkamai išnaudojus visas administracinio apskundimo EUIPO galimybes.

 
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos