Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Juodraščiai

Juodraštis yra išsaugota, bet dar nepateikta paraiška. Šiuo atveju tai – Europos Sąjungos prekių ženklo (ESPŽ), registruotojo Bendrijos dizaino (RBD) arba kitokios elektroniniu būdu teikiamos paraiškos.

User Area juodraščių skiltis

Norėdami prisijungti prie juodraščių skilties savo „User Area“ šoniniame meniu spustelėkite kortelę „Juodraščiai“.

„User Area“ juodraščių skiltyje yra trys kortelės:

 • ES prekių ženklai
 • Kitos e. paraiškos (Kitos)
 • Registruotieji Bendrijos dizainai (RBD).

Pastaba. Po 30 dienų juodraščiai ištrinami. Jei norite juos saugoti ilgiau, užrakinkite. Ši parinktis netaikoma RBD juodraščiams. Jie visuomet ištrinami po 7 dienų.


 • Veiksmo kortelės

  Toliau nurodytos veiksmo kortelės (ir jų funkcijos), kurias galima rasti juodraščių skiltyje.

  Siųsti e. paštu
  Galite parsisiųsti juodraštyje pateiktos informacijos kopiją norimu elektroninio pašto adresu (galima rinktis keletą variantų). Šiam veiksmui įvykdyti pasirinkite norimą (-us) vienetą (-us) pažymėdami teksto langelį kairėje lentelės eilutės pusėje ir spauskite mygtuką „Siųsti e. paštu“. Iškilusiame modaliniame lange į atitinkamą laukelį įrašykite gavėjo e. pašto adresą ir norimą pastabą.

  Trinti
  Ištrinti juodraštį galite dviem būdais:

  1. Spustelėkite pilką šiukšliadėžės ženklą, esantį lentelei su pasirinktu (-ais) juodraščiu (-iais) iš dešinės. Jūsų bus klausiama, ar norite tęsti. Į šį klausimą galėsite atsakyti spustelėdami „Atšaukti“ (veiksmą) arba „Ištrinti“ (juodraštį).
  2. Pažymėkite žymimąjį langelį eilutėje su juodraščiu, kurį norite ištrinti, ir spauskite mygtuką „Ištrinti“. Atsidarys iškylantysis langas, kuriame galėsite patvirtinti arba atšaukti ištrynimo veiksmą.

  Užrakinti
  Prekių ženklų paraiškų juodraščiai ištrinami po 30 dienų. Jei juodraštį norite saugoti ilgiau, galite jį užrakinti.

  Pastaba. Ši parinktis netaikoma registruotųjų Bendrijos dizainų paraiškų juodraščiams. Jie visuomet ištrinami po 7 dienų.

  Juodraštį galima užrakinti dviem būdais:

  1. Spustelėkite pilką spynos ženklą, esantį lentelei su pasirinktu (-ais) juodraščiu (-iais) iš dešinės. Juodraštis bus pažymėtas tamsesne pilka spalva. Tai reiškia, kad jis užrakintas.
  2. Pažymėkite žymimąjį langelį eilutėje su juodraščiu, kurį norite užrakinti, ir spauskite užrakinimo mygtuką. Pilkas spynos ženklas dešinėje eilutės pusėje patamsės. Tai reiškia, kad juodraštis užrakintas.

  Atrakinti
  Kai juodraščio jums nebereikia, galite jį atrakinti. Tai galima padaryti dviem būdais:

  1. Spustelėkite pilką spynos ženklą, esantį lentelei su pasirinktu (-ais) juodraščiu (-iais) iš dešinės. Juodraštis bus pažymėtas šviesesne pilka spalva. Tai reiškia, kad jis atrakintas.

  2. Pažymėkite žymimąjį langelį eilutėje su juodraščiu, kurį norite atrakinti, ir spauskite atrakinimo mygtuką. Pilkas spynos ženklas dešinėje eilutės pusėje pašviesės, tai reiškia, kad juodraštis atrakintas.

  Pastabos
  Jei norite parašyti pastabą, spauskite piktogramą „Pridėti pastabą“. Atsidarys modalinis iškylantysis langas. Įrašykite ir išsaugokite savo pastabą.

 • Atkurti paraišką

  Jei norite atkurti ankstesnę paraišką, pasirinkite norimą paraišką lentelėje ir spauskite puslapio piktogramą „Veiksmų“ stulpelyje. Išsaugota paraiška atsidarys naujame lange.

 • Sparčiosios paieškos laukas

  Savo juodraščiuose galite atlikti paiešką naudodamiesi tokia pačia paprastosios paieškos funkcija kaip „eSearch plus“. Paieška bus taikoma tik informacijai juodraščių modulyje. Paieškos rezultatai apims tik radinius iš tos kortelės, kurioje atlikta paieška.

  Į paieškos lauką galite įrašyti tik raides ir skaitmenis.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.