Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Kaip pateikti Bendrijos dizainų pripažinimo negaliojančiais paraišką?

Kad galėtumėte pateikti dizaino pripažinimo negaliojančiu prašymą, turite prisijungti prie savo „User Area“ paskyros. Eikite į paieškos sistemą „eSearch plus“ ir nurodykite dizaino, kuris norite, kad būtų pripažintas negaliojančiu, pavadinimą.

Paieškos rezultatų puslapyje spustelėkite atitinkamo prekių ženklo ir (arba) dizaino pavadinimą arba nuorodą „+info“. Atsivers dizaino išsamios peržiūros langas, kuriame pateikta visa konkretaus įrašo informacija.


 

Kad dizainas būtų paskelbtas negaliojančiu, reikia eiti į „Veiksmų ir pranešimų“ skiltį. Spustelėkite mygtuką „RBD“, tuomet – parinktį „Pripažinimas negaliojančiu“.


 

Pasirodys iškylantysis langas.


 

Įrašykite žinutę (neprivaloma) ir pridėkite atitinkamą (-us) priedą (-us).

Nepamirškite priedo (-ų) pasirašyti.


Bus pateiktas PDF formato dokumentas su jūsų įrašyta informacija. Galite peržiūrėti šią informaciją, padaryti reikiamus pakeitimus ir (arba) įrašyti PDF formato dokumentą savo kompiuteryje. Norėdami pateikti paraišką, spustelėkite mygtuką „Patvirtinti“.


 

Daugiau klausimų ir atsakymų apie svetainę rasite skiltyje Pagalbos centras.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.