Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Prašymas leisti susipažinti su byla

Europos Sąjungos prekių ženklo (ESPŽ) paraiškos teikėjas arba savininkas, registruotojo Bendrijos dizaino (RBD) paraiškos teikėjas arba savininkas arba kurio nors iš šių asmenų atstovas bet kuriuo registracijos procedūros metu arba jai pasibaigus gali pateikti prašymą leisti susipažinti su byla.

Daugiau informacijos rasite Prekių ženklų ir dizainų gairėse.

Bet kuri trečioji šalis gali pateikti prašymą leisti susipažinti su byla, jei:

  • bylos dokumentai, su kuriais prašoma leisti susipažinti, nėra susiję su EUIPO darbuotojo pašalinimu arba protestu dėl darbuotojo dalyvavimo procedūrose;
  • bylos dokumentai, su kuriais prašoma leisti susipažinti, nėra naudojami sprendimams ir nuomonėms rengti;
  • bylos dokumentai, su kuriais prašoma leisti susipažinti, nėra pažymėti kaip konfidencialūs; Priešingu atveju prašymo leisti susipažinti su byla teikėjas privalo įrodyti, kad būtinybė susipažinti yra teisėta ir nusveria kitos šalies interesus.
  • ESPŽ paraiška paskelbta Bendrijos prekių ženklų biuletenio A dalyje arba RBD paskelbimas nėra atidėtas. Jei ESPŽ paraiška dar nėra paskelbta arba RBD paskelbimas yra atidėtas, prašymo leisti susipažinti su byla teikėjas vis tiek gali susipažinti su dokumentais, įrodęs kad:
    1. ESPŽ ar RBD paraiškos teikėjas leido susipažinti su dokumentais;
    2. ESPŽ ar RBD paraiškos teikėjas pareiškė, jog po ESPŽ arba RBD registracijos jiems bus suteiktos prašymo leisti susipažinti teikėjui nepalankios teisės.
This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.