Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Orphan Works database

 

Nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazė – tai vienintelė viešai prieinama duomenų bazė, teikianti visuomenei informaciją apie nenustatytų teisių turėtojų kūrinius, saugomus valstybių narių viešųjų bibliotekų, švietimo įstaigų ir muziejų, taip pat archyvų, kino ar garso paveldo institucijų ir valstybinių transliuojančiųjų organizacijų kolekcijose.

Daugiau informacijos apie nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazę rasite spustelėję šią nuorodą. Ten galėsite pasiskaityti brošiūrą savo kalba.


Nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazę rasite paspaudę šią nuorodą.


Taip, nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazės mokymo priemonę rasite EUIPO mokymosi portale spustelėdami šią nuorodą: Nenustatytų teisių turėtojų duomenų bazės mokymo priemonė (pradinis lygis). Jei dar neturite naudotojo paskyros, susikurkite ją čia. Daugiau informacijos apie tai, kaip susikurti paskyrą, žr. „Apsilankėte čia pirmą kartą?“ (žinokite, kad informacija tame puslapyje pateikiama tik anglų kalba)
.


Prisijungimo lange spustelėkite Pamiršote slaptažodį?. Nurodykite su savo EUIPO paskyra susietą e. pašto adresą ir spustelėkite „Siųsti e. laišką“. Gausite e. laišką su savo naudotojo vardu.


Prisijungimo lange spustelėkite Pamiršote slaptažodį?. Įveskite savo naudotojo vardą ir spustelėkite „Siųsti e. laišką“. Su jūsų EUIPO paskyra susietu e. pašto adresu jums bus išsiųstas e. laiškas su nurodymais, kaip atkurti slaptažodį ir aktyvuoti savo EUIPO paskyrą.


Atsiųskite e. laišką adresu: information@euipo.europa.eu. Kad suprastume, ko klausiate, patariame nurodyti naudotojo vardą ir, jei įmanoma, pateikti ekrano kopiją, kurioje matyti problema arba pranešimas apie klaidą, kurį gavote iš sistemos.


Taip. Nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazė prieinama 24 kalbomis (23 ES kalbomis ir islandų kalba). Kalbą galite pasirinkti nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazės pradžios tinklalapio viršuje, kairėje pusėje.


Nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazės pradžios tinklalapyje spustelėkite „Suinteresuotos organizacijos registracija“. Kai pateiksite formą, jūsų šalies kompetentingai nacionalinei institucijai bus išsiųstas e. laiškas. Ji patikrins nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazei pateiktą informaciją. Nepamirškite, kad viena organizacija naudos gavėja gali užregistruoti kelis naudotojus.


Taip. Nenustatytų teisių turėtojų kūrinių duomenų bazės pradžios tinklalapyje galite naudotis išplėstinės paieškos funkcija. Spustelėję „Informacija apie organizaciją naudos gavėją“, galėsite pasirinkti organizaciją naudos gavėją ir šalį, kurios kūrinių norite ieškoti.


Tam reikia susirasti atitinkamus įrašus ir atnaujinti (redaguoti) „Informaciją apie teisių turėtoją“. Įrašams, kuriuos reikia atnaujinti, surasti naudokite išplėstinę paiešką duomenų bazės pradžios tinklalapyje. Radę atitinkamą (-us) įrašą (-us), spustelėkite „Redaguoti nenustatytų autorių teisių kūrinį“ ir spustelėkite „Informacija apie teisių turėtoją“ pagrindinio kūrinio įraše po antrašte „Nenustatytų autorių teisių kūrinio detali informacija“, o kūrinio, kuris yra kito kūrinio dalis, įraše – po „Kūrinys (-iai), kuris (-ie) yra kito kūrinio sudėtinė (-ės) dalis (-ys) arba yra į jį įtrauktas (-i). Atnaujinkite teisių turėtoją spustelėdami „Redaguoti“ ir pažymėdami langelį „Žinoma teisių turėtojo tapatybė ir buvimo vieta“. Atnaujinus įrašą kompetentingai nacionalinei institucijai bus pranešta apie atnaujintą įrašą, kuris turi būti perduotas. Daugiau informacijos rasite Mokomosios medžiagos apie nenustatytų teisių turėtojų kūrinio duomenų bazę dalyje „Prašyti pakeisti statusą“.


This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.