Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Pamatmeklēšanas rezultāti

Rezultāti ir pieejami zem četrām cilnēm:

 • Preču zīmes
 • Dizainparaugi
 • Īpašnieki
 • Pārstāvji

Lūdzu, ņemiet vērā, ka noklusējuma ekrāns ir paredzēts preču zīmēm. Lai apskatītu rezultātus dizainparaugu, īpašnieku vai pārstāvju kategorijā, uzklikšķiniet uz attiecīgās cilnes tabulas augšdaļā.

Lietojumprogramma ir iestatīta, lai vienā lapā rādītu ne vairāk par 15 rezultātiem. Lai pārvietotos uz citu meklēšanas rezultātu lapu, uzklikšķiniet uz viena no lapas numuriem tabulas augšējā labajā stūrī. Lai skatītu iepriekšējo vai nākamo lapu pēc kārtas, uzklikšķiniet uz labās vai kreisās bultiņas. Kopējais meklēšanas rezultātu skaits ir parādīts blakus cilnes nosaukumam, piemēram, 197 meklēšanas rezultāti 14 lapās 0,338 sekundēs.

Pamatmeklēšanas ekrānuzņēmums rīkā <i>eSearch</i>
 

Saraksta skatījumā zem ciļņu nosaukumiem tiek parādītas šādas ikonas:

 • Iestatīt brīdinājumus (atrodas pie cilnēm “Preču zīmes” un “Dizainparaugi”)

  Brīdinājumus var iestatīt, uzklikšķinot uz šīs ikonas Brīdinājuma ikona. Lasīt vairāk par brīdinājumiem šeit.

 • PDF (atrodas pie katras cilnes)

  Rezultātus, ko skatāt attiecīgajā lapā, var skatīt arī PDF formātā, uzklikšķinot uz PDF ikonas <i>PDF</i> ikona.

  NB! Tā kā lietojumprogramma pēc noklusējuma ir iestatīta, lai vienā lapā attēlotu ne vairāk par 15 rezultātiem, PDF lapā būs redzami tikai pirmie 15 rezultāti. Lai PDF lapā apkopotu vairāk rezultātu, pārvietojieties uz nākamo lapu un vēlreiz uzklikšķiniet uz PDF ikonas. Vajadzības gadījumā atkārtojiet šo darbību.

 • vCard (atrodas pie cilnēm “Īpašnieki” un “Pārstāvji”)

  vCard ir standarta datnes formāts elektroniskajām vizītkartēm. Tā satur informāciju ar vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuriem, e-pasta adresi un citu kontaktinformāciju, un tai var piekļūt no ciļņu “Īpašnieki” un “Pārstāvji” rezultātu sadaļas, uzklikšķinot uz ikonas <i>vCard</i> ikona labajā pusē.

Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit