Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Paziņojumi

Šajā sadaļā Jūs saņemsiet oficiālus EUIPO paziņojumus

 

Noklikšķiniet uz aploksnes ikonas Saziņas ikona Saziņas cilnē, kas atrodas sānjoslas kreisajā pusē.

Lietotāja vides User Area Saziņas nodaļā ir četras cilnes:

 • Ienākošie — jauni paziņojumi tiek saņemti šeit.

 • Neizlasītie — paziņojumi tiek glabāti šeit vēlākai izskatīšanai.

 • Aizsūtītie — visus veiksmīgi nosūtītos paziņojumus var apskatīt šeit.

 • Arhīvs — paziņojumi tiek glabāti šeit turpmākai izmantošanai.

Ievērojiet: paziņojumi, kas glabāti cilnēs “Arhīvs” un “Aizsūtītie” tiek automātiski dzēsti pēc 30 dienām. Ja Jūs vēlaties tos apskatīt pēc šā uzglabāšanas laika ierobežojuma, lūdzu, izmantojiet detalizētu datnes skatījumu meklētājprogrammā eSearch plus

 
 • Darbību cilnes

  Tālāk tiek uzskaitītas darbību cilnes un to funkcijas:

  Filtrs
  Noklikšķiniet uz pogas “Filtrs”, lai atvērtu nolaižamo izvēlni. Izvēlieties Jums vajadzīgos filtrus, lai piemērotu vai izveidotu jaunus. Ja Jūs vēlaties izņemt filtru, klikšķiniet uz ikonas “Miskaste” Ikona Miskaste

  Pārnest
  Paziņojumus var pārnest uz citu cilni. Izvēlieties paziņojumu, kuru gribat pārnest citviet, tad klikšķiniet uz pogas “Pārnest” un izvēlieties no cilnēm “Neizlasītie” vai “Arhīvs”.

  Nosūtīt
  Jūs varat “Nosūtīt” vai “Pārsūtīt” paziņojumus adresātam pēc Jūsu izvēles (vienam pēc otra). Klikšķiniet uz izvēles rūtiņas, kas atrodas tabulā redzamas ailes kreisajā pusē, tad klikšķiniet uz “Nosūtīt” un izvēlieties no funkcijām “Mans e-pasts” vai “Cits e-pasts”.

  Jūsu e-pasta adrese tiks automātiski aizpildīta, ja Jūs izvēlāties funkciju “Mans e-pasts”.

  Ievadiet adresāta e-pasta adresi, ja Jūs izvēlāties funkciju “Cits e-pasts”.

  Lejupielādēt
  Klikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt” un atzīmējiet attiecīgās rūtiņas, lai izveidotu saspiestu datni (ZIP formātā) ar Jūsu izvēlētajiem paziņojumiem.

  Saziņas alternatīva

  poga

  Šī cilne ir jāizmanto tikai tad, ja EUIPO vietnē nav pieejama tiešsaistes veidlapa vai ja EUIPO eComm sadaļā nav pogas “e-Atbilde”poga.

  Pirms cilnes “Saziņas alternatīva” izmantošanas pārliecinieties, ka veidlapa nav pieejama starp “tiešsaistes pakalpojumiem” vai ka EUIPO eComm sadaļā nav pogas “e-Atbilde”poga. Uz cilni "Saziņas alternatīva" attiecas noteikumi un nosacījumi, kas Jums ir jāapstiprina.

  Kad ir nosūtīts paziņojums, izmantojot cilni “Saziņas alternatīva”, lietotāja vidē (User Area) cilnē “Nosūtīts” tiks saņemts elektronisks apstiprinājums par iesniegtā dokumenta saņemšanu.

  Pieņemama paziņojuma piemērs varētu būt pieteikums iekļaušanai profesionālo pārstāvju preču zīmju vai dizainparaugu jautājumos sarakstā. Šādu pieteikumu var nosūtīt EUIPO, izmantojot cilni “Saziņas alternatīva”.

 • Priekšskatīt un lejupielādēt paziņojumus

  Paziņojumus var priekšskatīt un lejupielādēt uzpeldamā lodziņā, kuram var piekļūt, izmantojot šo ikonu Lejupielādes ikona tabulā atrodamas ailes labajā pusē

  Ievērojiet: Jums jābūt instalētam Adobe Acrobat spraudnim, lai priekšskatītu PDF datni uzpeldamā lodziņā.

 • Skatīt meklētājprogrammā eSearch plus

  Klikšķiniet uz šīs ikonas Skatīt ikonu blakus paziņojumam, lai atvērtu eSearch plus jaunā cilnē.

 • Sekojiet līdzi paziņojumiem

  Noklikšķiniet uz šīs ikonas Skatīt ikonu, lai apskatītu visu informāciju attiecībā uz Jūsu paziņojumos veiktajām darbībām.

 • Ātrā meklēšanas lauks

  Noklikšķiniet uz lupas Meklēšanas ikona meklēšanas lauka augšējā labajā pusē, lai veiktu meklēšanu Jūsu paziņojumos. Meklēšana sniegs rezultātus tikai no Jūsu izvēlētās cilnes (proti, “Ienākošie”, “Neizlasītie”, “Aizsūtītie” vai “Arhīvs”).

 • Atbildēt uz paziņojumiem

  Noklikšķiniet uz pogas “Atbildēt” blakus Jūsu paziņojumam Poga Atbildes gaidīšana Jūs tiksiet pārsūtīts uz eSearch plus detalizētu skatījumu, kur Jūs varēsiet apskatīt datnē atrodamo informāciju. Ir pieejami dažādi atbildes varianti. Kad Jūs izvēlēsieties Jūsu atbildi, parādīsies paziņojuma veidne. Kad Jūs nosūtīsiet atbildi, Jūs pamanīsiet, ka poga, kas atrodas blakus paziņojumam Saziņas izvēlnē, tiks iekrāsota zaļā krāsā. Poga Atbilde nosūtīta

  Ievērojiet: poga “Atbildēt” tiek iekrāsota zaļā krāsā tikai tad, kad atbilde uz paziņojumu tiek nosūtīta no Jūsu Saziņas lapas lietotāja vidē User Area. Ja Jūs nosūtat atbildi uz paziņojumu ārpus lietotāja vides User Area, poga paliek oranža.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.