Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Atpakaļ uz galveno Palīdzības centru

Saziņas veidlapa

Lai atvērtu saziņas veidlapu, noklikšķiniet uz saites Sazinieties ar mums, kas atrodas mājas lapas kājenē. Atveras jauna lapa. Lai atvērtu veidlapu, noklikšķiniet uz pogas Saziņas veidlapa.

Saziņas veidlapas pirmajā sadaļā "Personas dati" tiek attēlots datu kopsavilkums attiecībā uz īpašnieku / pieteikuma iesniedzēju vai pārstāvi atkarībā no pieslēgtā lietotāja. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, noklikšķiniet uz bultas ikonas, kas atrodas tabulā.

Otrajā sadaļā "Pamatojums" Jūs varat izvēlēties savu iemeslu saziņai ar mums. Lūdzam ievērot, ka EUIPO neakceptē vēstules vai dokumentus, kas saistīti ar konkrētu, pa e-pastu iesūtīto lietu. Šāda veida sarakste vienmēr jāveic Jūsu lietotāja vidē User Area vai izmantojot faksu, pastu vai kurjerpastu. Šajos trijos gadījumos lūdzam vienmēr minēt lietas numuru.

 
 • Kādiem nolūkiem izmanto saziņas veidlapu?

  Nolaižamajā izvēlnē zem virsraksta "Iemesls" ir atrodamas šādas opcijas:

  Vispārējas uzziņas
  Šī opcija ir paredzēta vispārējas informācijas pieprasīšanai par EUIPO, Eiropas Savienības preču zīmju un reģistrēto Kopienas dizainparaugu pieteikumu iesniegšanai un jautājumiem saistībā ar procedūrām (nodevām, prioritāti, senioritāti u. tml.).

  Tehniski incidenti
  Šī opcija ir paredzēta ziņošanai par steidzamām tehniskām problēmām (elektroniskai pieteikumu iesniegšanai, iebildumiem, atjauninājumiem, lietotāja vidi u. tml.).

  Lūdzam pievienot pēc iespējas vairāk informācijas, ieskaitot ekrānuzņēmumus ar kļūmju paziņojumiem.

  Ieteikumi un atsauksmes
  Šī opcija ir paredzēta atsauksmju un ieteikumu sniegšanai saistībā ar procedūrām vai EUIPO tīmekļa vietni.

  EUIPO administratīvo dokumentu pieprasījums
  Šī opcija ir paredzēta tīmekļa vietnē nepieejamu administratīvo dokumentu pieprasīšanai.

  Informācijas pieprasījums
  Šī opcija ir paredzēta plašākas informācijas pieprasīšanai saistībā ar konkrētām lietām.

  Oficiāla sūdzība
  Šī opcija ir paredzēta sūdzības iesniegšanai saistībā ar ES preču zīmes un reģistrētā Kopienas dizainparauga procedūrām.

  Man ir problēmas pieslēgties savam kontam
  Šī opcija ir paredzēta informācijas pieprasījumiem par pieslēgšanos EUIPO tīmekļa vietnei vai problēmām ar paroli.

 • Saziņas veidlapas aizpildīšana

  Pamatojums
  Izvēlieties opciju nolaižamajā izvēlnē, norādot attiecīgu ID numuru Jūsu pieprasījumam Jūsu uzņēmuma vai lietas identificēšanai, un aizpildiet lauku "Komentāri".

  Pielikumus var pievienot, noklikšķinot uz pogas "Pārlūkot..." zem lauka "Komentāri".

  Ja vēlaties saņemt sava pieprasījuma kopiju kā administratīvu e-pastu Jūsu lietotāja vidē User Area, atzīmējiet lodziņu "Nosūtīt kopiju" (pieejams tikai lietotājiem, kuri sākotnēji pieprasījuši saņemt oficiālus paziņojumus elektroniskā formātā).

  Pieprasot EUIPO administratīvos dokumentus, Jūs varat izvēlēties, kādā veidā gribat tos saņemt. Mēs iesakām izmantot opciju "Pa e-pastu", jo tas ir visātrākais un visefektīvākais veids.

  Informācijas pieprasīšanai ir informācijas lodziņš (un saite plašākai informācijai), kurā Jūs pirms saziņas veidlapas iesniegšanas varat pārbaudīt, vai Jūsu pieprasītā informācija ir pieejama EUIPO datubāzē.

  Piezīme: Oficiālās sūdzības nav paziņojumi par apelāciju pret EUIPO lēmumu, pieprasījumi par EUIPO pārbaudītāju lēmumiem ir jāiesniedz kā apelācijas.

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 24-02-2018
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit