Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Informācijas panelis

Lietotāja vides User Area sadaļā “Informācijas panelis” Jūs varat aplūkot visas Jūsu Eiropas Savienības preču zīmes (ESPZ), konfidenciālus reģistrētos Kopienas dizainparaugus (RKD), publiskos RKD un iebildumus. Turklāt Jums ir iespēja skatīt tiešās saites, kā arī izveidot saīsnes lietojumprogrammu, piemēram, eSearch plus, meklēšanai.

Informācijas paneļa sadaļa lietotāja vidē <i>User area</i>

Informācijas panelim var piekļūt, izmantojot lietotāja vides User Area zīmi Jūsu ekrāna galvenes sadaļā. Informācijas panelis atveras kā noklusējums.

Uzbrauciet ar kursoru tabulas skatījumā parādītajiem elementiem. Uznirstošajā logā būs redzama papildu informācija.

Lietotāja vides User Area informācijas panelī ir četras cilnes:

 • ESPZ;

 • konfidenciāls RKD;

 • publisks RKD;

 • iebildumi.

 • Tabulas skatījums un detalizēts skatījums

  Jūs varat izvēlēties skatīt ESPZ, konfidenciālu RKD, publisku RKD sadaļu datus “Tabulas skatījumā” (noklusējumā) vai “Detalizētā skatījumā”, noklikšķinot uz ikonām ekrāna augšējā labajā pusēTabulu un detalizēta skatījuma ikonas.

  Piezīme: iebildumus var aplūkot tikai tabulas skatījumā.

  Statuss
  Fails (preču zīme, dizainparaugs vai iebildums) var būt dažādās pieteikšanas procesa stadijās. Tas ir redzams ailē “Statuss”.

  Tabulas skatījumā uzbrauciet uz ikonas “Statusa ikona”, un uznirstošajā logā būs skatāma informācija par faila statusu.

  Detalizētā skatījumā statuss automātiski ir redzams vienā no laukiem.

  Piezīme: ja dizainparaugs ir publicēts, informāciju var aplūkot publiskā RKD cilnē. Ja dizainparaugs ir pieteikšanas stadijā, detaļas ir aplūkojamas konfidenciāla RKD cilnē. Ja dizainparaugs ir atlikts, īpašnieks/pārstāvis redz dizainparauga informāciju gan publiskā RKD cilnē, gan konfidenciālā RKD cilnē (parādot ierobežotas detaļas). Savukārt citi lietotāji redz atlikto dizainparaugu tikai publiskajā RKD cilnē ar nepilnīgu informāciju.

 • Datu filtrēšana un šķirošana

  Datus, kas parādīti tabulas skatījumā, var filtrēt un šķirot, izmantojot noklusējuma opcijas, kas uzskaitītas filtra nolaižamajā izvēlnē, vai ar filtriem, kas izveidoti pēc Jūsu prasībām.

  Datu šķirošana

  Jauna filtra uzstādīšana
  Jauna filtra uzstādīšanai noklikšķiniet uz bultiņas, lai paplašinātu izvēlni, pēc tam izvēlieties opciju “Jauna filtra uzstādīšana”. Atveras jauns logs ar pieejamajām opcijām. Redzamajā sarakstā noklikšķiniet uz “+” ikonas, lai redzētu papildu opcijas.

  Datu filtrēšana

  Kad opcijas ir izvēlētas, filtru var saglabāt, izvēloties “Saglabāt filtru” rūtiņu. Jaunajam filtram ir jāpiešķir nosaukums. Lai pabeigtu uzdevumu, beigās nospiediet pogu “Filtrēt”.

 • Darbību cilnes

  Zemāk ir dots to darbību ciļņu (un to funkciju) saraksts, kas pieejamas informācijas paneļa sadaļā.

  Lai aktivētu darbības cilnes no tabulas skatījuma, noklikšķiniet uz vienas no izvēles rūtiņām tabulas kreisajā pusē.

  Darbības cilnes

  Lai aktivētu darbības cilnes no detalizētā skatījuma, izvēlieties rūtiņu galvenes augšdaļā pa kreisi.

  Darbības cilnes

  Jaunu piezīmju pievienošana

  • Pievienot piezīmi atsevišķam elementam: noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot jaunu piezīmi” Pievienot jaunu piezīmju ikonu tabulas skatījuma rindas labajā pusē. Pievienojiet piezīmi, ievadot informāciju uznirstošajā logā.

  • Piezīmes pievienošana vairākiem elementiem: Izvēlieties rūtiņu(-as) tabulas skatījuma rindu kreisajā pusē Rūtiņas ikona vai detalizētā skatījuma augšējo kreiso pusi un pēc tam noklikšķiniet uz “Rediģēt piezīmes” pogas darbības ciļņu sadaļā.

   Poga “Rediģēt piezīmes” darbības ciļņu sadaļā

   Pievienojiet piezīmi, ievadot informāciju uznirstošajā logā.

  Piezīmju rediģēšana

  • Atsevišķas piezīmes rediģēšana: kad kādam elementam sarakstā ir pievienota piezīme, blakus esošā ikona paliek tumša Piezīmju rediģēšanas ikona
   Noklikšķiniet uz satumsušās ikonas tabulas skatījuma rindas labajā pusē . Rediģējiet piezīmi, ievadot informāciju uznirstošajā logā.

  • Vairāku piezīmju rediģēšana: izvēlieties rūtiņu(-as) kreisajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz “Rediģēt piezīmes” pogas darbības ciļņu sadaļā. Rediģējiet piezīmi, ievadot informāciju uznirstošajā logā.

  Pārreģistrācija
  Izvēlieties rūtiņu(-as) tabulas skatījuma rindas kreisajā pusē vai detalizētā skatījuma augšējā kreisajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz “Pārreģistrācijas” pogas darbības ciļņu sadaļā.

  Šī funkcija ir pieejama tikai preču zīmēm un dizainparaugiem, kam jāveic pārreģistrācija.

  Pārbaudes pieprasījums
  Jūs varat iesniegt pārbaudes pieprasījumu vienam failam vienā reizē.

  Noklikšķinot uz “Pārbaudes pieprasījuma” pogas, jūs tiekat novirzīts uz tiešsaistes pieprasījuma veidlapu. Atveras jauns logs. Te jūs varat iesniegt savu pārbaudes pieprasījumu.

  Atsauces maiņa
  Izveidojiet savam pieteikumam jaunu personīgās atsauces ID. Izvēlieties rūtiņu tabulas skatījuma rindas kreisajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz “Atsauces maiņas” pogas darbības ciļņu sadaļā. Ievadiet savu jauno personīgās atsauces ID uznirstošā loga laukā. Šī funkcija nav pieejama starptautiskām reģistrācijām.

  Vienādu preču zīmju meklēšana
  Noklikšķinot uz šīs opcijas, jūs tiekat novirzīts uz TMview, kur varat meklēt līdzīgas preču zīmes.

 • Piekļuve eSearch plus no informācijas paneļa

  Tabulas skatījumā noklikšķiniet jebkurā vietā uz datu līnijas, un Jūs tiekat novirzīts uz izvēlētā elementa aplūkošanu eSearch plus datubāzē.

  Detalizētā skatījumā noklikšķiniet uz zīmes/dizainparauga nosaukuma vai saites “Skatīt eSearch plus”, un Jūs novirza uz izvēlētā elementa aplūkošanu eSearch plus.

 • Logrīku pievienošana

  Poga “Logrīku pievienošana” Pievienot logrīka pogu lappuses augšējā labajā pusē sniedz Jums iespēju pievienot jaunus logrīkus Jūsu informācijas panelim šādām funkcijām:

  • tiešās saites;

  • TMview;

  • eSearch plus;

  • tiešsaistes veidlapas;

  • eSearch judikatūra.

  Noklikšķiniet uz pogas “Logrīku pievienošana” un izvēlieties no nolaižamā saraksta logrīku, ko vēlaties pievienot. Logrīks parādās lappuses apakšā. Lai noņemtu logrīku, noklikšķiniet uz “x” galvenē.

  Tiešo saišu portlets
 • Tiešās saites

  Ar logrīku “Tiešās saites” Jūs varat pievienot saites uz informāciju, kam vēlaties ērti piekļūt, nemeklējot visos Jūsu saglabātajos datos.

  Vispirms Jums ir jāizveido logrīks “Tiešās saites” Jūsu lietotāja vidē User Area.

  Kad Jūsu logrīks “Tiešās saites” ir aktīvs, Jūs varat meklēt saites, ko tam pievienot. Pārlūkojot tīmekļa vietni, labās puses navigācijā Jūs atradīsiet ikonu ar opciju logrīka “Tiešās saites” pievienošanai . Noklikšķiniet uz tās un pievienojiet saiti uz savu logrīku.

  Tiešās saites noņemšana

  • Noklikšķiniet savā logrīkā “Tiešās saites” uz rediģēšanas pogas, kas attēlota ar spalvas ikonu .

  • Blakus Jūsu izvēlētajām saitēm parādās “x” simbols, noklikšķiniet uz tā, lai noņemtu tiešo saiti. Noklikšķiniet uz pogas “Saglabāt”.

Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit