Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Melnraksti

Melnraksts ir pieteikums, kas ir saglabāts, bet vēl nav iesniegts. Šajā gadījumā runa ir par Eiropas Savienības preču zīmes (ESPZ), reģistrēta Kopienas dizainparauga (RKD) un citiem e-reģistrācijas pieteikumiem.

Melnrakstu sadaļa lietotāju vidē <i>User Area</i>

Lai piekļūtu melnrakstu sadaļai, noklikšķiniet uz cilnes “Melnraksti” Jūsu lietotāja vides User Area sāna izvēlnē.

Lietotāja vides User Area Melnrakstu sadaļā ir trīs cilnes:

 • ES preču zīmes
 • Citas e-reģistrācijas (Citi)
 • Reģistrēti Kopienas dizainparaugi (RKD)

Piezīme: pēc 30 dienām melnraksti tiks dzēsti; izvēlieties noslēgšanas iespēju, lai tos saglabātu pēc šā laikposma beigām. Tomēr RKD melnrakstus nevar noslēgt, un pēc septiņām dienām tie vienmēr tiks dzēsti.


 • Darbību cilnes

  Zemāk ir dots to darbību ciļņu (un to funkciju) saraksts, kas pieejamas melnrakstu sadaļā.

  Nosūtīt uz e-pasta kontu
  Jūs varat izvēlēties nosūtīt melnraksta kopiju uz Jūsu atlasīto e-pasta adresi (ir iespējamas vairākas atlases). Lai veiktu šo darbību, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas rindas kreisajā pusē tabulā, lai izvēlētos attiecīgo(-s) elementu(-s), tad noklikšķiniet uz pogas “Nosūtīt uz e-pasta kontu”. Ievadiet saņēmēja e-pasta adresi atbilstošajā modālajā uznirstošā loga laukā un, ja vēlaties, pievienojiet piezīmi.

  Izdzēst
  Ja nepieciešams dzēst melnrakstu, tas izdarāms divos veidos:

  1. Noklikšķiniet uz pelēkās atkrituma groza ikonas pa labi no atlasītā(-o) melnraksta(-u) tabulas. Jums tiks vaicāts, vai vēlaties turpināt, un tad varat izvēlēties “Atcelt” darbību vai “Dzēst” melnrakstu.
  2. Atlasiet izvēles rūtiņu rindā, kur atrodas elements, ko vēlaties dzēst, un uzklikšķiniet uz dzēšanas pogas. Parādās uznirstošais logs, piedāvājot izvēli apstiprināt vai atcelt dzēšanu.

  Noslēgt
  Pēc 30 dienām preču zīmju melnraksti tiek dzēsti. Izvēlieties noslēgšanas iespēju, lai saglabātu melnrakstu pēc šā laikposma beigām.

  Piezīme: reģistrēta dizainparauga pieteikuma melnrakstus nevar noslēgt, un pēc septiņām dienām tie vienmēr tiek dzēsti.

  Pastāv divi veidi, kā noslēgt melnrakstu:

  1. Noklikšķiniet uz pelēkās slēdzenes ikonas pa labi no atlasītā(-o) melnraksta(-u) tabulas. Tā iekrāsojas tumšāki pelēkā krāsā, norādot, ka attiecīgais elements ir noslēgts.
  2. Atlasiet izvēles rūtiņu rindā, kur atrodas elements, ko vēlaties noslēgt, un noklikšķiniet uz noslēgšanas pogas. Pelēkā slēdzenes ikona rindas labajā pusē iekrāsojas tumšāki pelēkā krāsā, norādot, ka attiecīgais elements ir noslēgts.

  Atslēgt
  Kad Jums melnraksts vairs nav vajadzīgs, Jūs to varat atslēgt. Pastāv divi veidi, kā to izdarīt:

  1. Noklikšķiniet uz pelēkās slēdzenes ikonas pa labi no atlasītā(-o) melnraksta(-u) tabulas. Tā iekrāsojas gaišāki pelēkā krāsā, norādot, ka attiecīgais elements ir atslēgts.

  2. Atlasiet izvēles rūtiņu rindā, kur atrodas elements, ko vēlaties atslēgt, un noklikšķiniet uz atslēgšanas pogas. Pelēkā slēdzenes ikona rindas labajā pusē iekrāsojas gaišāki pelēkā krāsā, norādot, ka attiecīgais elements ir atslēgts.

  Piezīmes
  Lai pievienotu piezīmi, uzklikšķiniet uz ikonas “Pievienot piezīmi”. Parādās modāls uznirstošais logs. Pievienojiet piezīmi un saglabājiet.

 • Atjaunot pieteikumu

  Lai atjaunotu pieteikumu, tabulā atlasiet attiecīgo elementu un noklikšķiniet uz lapas ikonas ailē “Darbības”. Saglabātais pieteikums atveras jaunā logā.

 • Ātrā meklēšanas lauks

  Jūsu melnrakstos Jūs varat veikt meklēšanu, izmantojot to pašu funkcionalitāti kā “pamatmeklēšana” eSearch plus sistēmā, bet tā ir piemērojama informācijai, kas attēlota melnraksta modulī. Meklēšanas funkcijā tiks sniegti tikai rezultāti, kas atrasti cilnē, kurā veic meklēšanu.

  Ievadiet burtciparu rakstzīmes meklēšanas laukā.

Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit