Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

EDB reģistrācija

 

Lai pieteiktos kontam EDB, jums ir vajadzīgas derīgas IĪT, kas ir reģistrētas Eiropas Savienībā. Jūsu konta pieprasījumā atlasītās IĪT tiek izmantotas tikai reģistrācijas procesa laikā, lai autentificētu pieprasītāju kā intelektuālā īpašuma tiesību īpašnieku un nosūtītu viņam vēstuli uz uzņēmuma juridisko adresi.
 
Ja jums jau ir ES derīga reģistrēta preču zīme vai dizainparaugs (valsts, ES vai starptautisks), jūs varat pieprasīt kontu, izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu EDB Enforcement Database platformā.
 
Ja jums nav preču zīmes vai dizainparauga, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz: observatory.edb@euipo.europa.eu

Drošības apsvērumu dēļ IĪT īpašnieks saņem vēstuli papīra formātā, ko kurjers nogādā reģistrā norādītajā adresē (var norādīt atsauci). Šajā vēstulē ir norādīts kods, kas jums ir jānosūta mums uz e-pastu observatory.edb@euipo.europa.eu. Tad mēs jums nosūtām saiti uz lietotāja kontu, kurā varat iestatīt paroli. Pēc tam saņemat otru vēstuli ar PINSAFE atslēgu drošai autentifikācijai. Lai ievadītu produkta informāciju, jums pēc ielogošanās ir vajadzīga PINSAFE atslēga.

Reģistrācija un EDB izmantošana ir pilnīgi bez maksas.
 
EUIPO ar ES Novērošanas centra starpniecību saskaņā ar Regulu (ES) Nr. 386/2012 rada un izstrādā tehniskus rīkus intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu novēršanai un apkarošanai un īstu produktu atšķiršanai no viltojumiem.EDB pamatā ir divi slāņi. Vissensitīvākā informācija ir aizsargāta ar PINSAFE atslēgu. Lai ievadītu produkta informāciju vai piekļūtu pieprasījuma rīkoties (AFA) informācijai, jums pēc ielogošanās ir vajadzīga PINSAFE atslēga. Produkta portfelī jums jānoklikšķina uz „Atbloķēt darbību”.
      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          


Jūs vienmēr varat izmantot vienu un to pašu PINSAFE atslēgu. Jums nav jāpieprasa jauna PINSAFE atslēga katru reizi, kad piekļūstat rīkam.
 
PINSAFE atslēgu veido četri cipari. Otrajā rindā jums ir jāievada burti, kas atbilst jūsu PINSAFE cipariem pirmajā rindā. Piemērs:

 


ja PINSAFE atslēga būtu „1386”, būtu jāievada kods „THDB”.
 
1. pozīcija -> T
3. pozīcija -> H
8. pozīcija -> D
6. pozīcija -> B
 
Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir jāizmanto LIELIE BURTI.

Ja ievadījāt rīku, bet neesat saņēmis PINSAFE atslēgu, varat pieprasīt jaunu PIN, zem attēla ar skaitļiem un burtiem noklikšķinot uz „Pieprasīt jaunu PIN”.

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 02-08-2019
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit