Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Kā izveidot jaunu lietotāja vides User Area kontu?

Reģistrējoties lietotāja vidē User Area, lietotājs iegūst piekļuvi paplašinātajam panelim. Izmantojot šo paneli, lietotājs var pārraudzīt savas preču zīmes un dizainparaugus, abonēt mūsu jaunumu plūsmas, iestatīt uzraudzības brīdinājumus vai izveidot apakšprofilus.

Jaunu lietotāja kontu var izveidot, ekrāna labajā augšējā stūrī, noklikšķinot uz iespējas "Reģistrēties".

Galvenes ekrānuzņēmums, kurā redzama reģistrēšanās opcija

Izveidojot kontu, vispirms atcerieties, vai esat jau iepriekš iesniedzis pieteikumus Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojā (EUIPO) (preču zīmes pieteikumu, dizainparauga pieteikumu vai iebildumu). Ja esat jau iepriekš izmantojis kādu no mūsu pakalpojumiem, tad Jūs jau esat iekļauts mūsu datubāzē un Jums jau ir piešķirts lietotāja ID numurs. Ekrānuzņēmumā pirmais jautājums, uz ko Jums pašam jāatbild pirms lietotāja konta izveides
 

Ja Birojā jau ir izveidots lietotāja ID (pirmajā jautājumā noklikšķiniet uz "JĀ"), ierakstiet savu vārdu un ID, lai atrastu savu ierakstu datubāzē. Pēc šīs opcijas izvēles Jūs varat turpināt. Sistēma prasīs norādīt Jūsu tiešsaistes konta lietotājvārdu. Paroli Jums nosūtīs, izmantojot e-pastu vai faksu/pastu, atkarībā no tā, kuru iespēju izvēlēsieties. Konts tiks aktivizēts tikai pēc paroles ievadīšanas.

Ekrānuzņēmums pēc atbildes 'JĀ' uz pirmo jautājumu

Ja esat jauns lietotājs (pirmajā jautājumā noklikšķiniet uz "NĒ"), sistēma pieprasīs ievadīt lietotājvārdu un e-pastu (ko izmanto aktivizācijas saites nosūtīšanai), kā arī Jūsu personīgo informāciju. Konts tiks aktivizēts tikai tad, kad ievadīsiet paroli, izmantojot procesa beigās e-pastā nosūtīto aktivizācijas saiti.

Ekrānuzņēmums pēc atbildes 'NĒ' uz atlases pirmo jautājumu

Plašāku informāciju par reģistrēšanos lūgums skatīt mūsu Palīdzības centra speciālajā sadaļā

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.