Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Kā es varu pielāgot un izdrukāt skatījumu eSearch plus sistēmā

eSearch plus ir ieejas punkts mūsu preču zīmju, dizainparaugu, īpašnieku, pārstāvju un biļetenu datubāzē. Piesakoties šai sistēmai, papildus pamatinformācijai, piemēram, preču zīmju veidam vai publicēšanas datumam, Jūs varat piekļūt arī papildu funkcijām, piemēram, skatīt brīdinājumus vai lejupielādēt konkrētas lietas korespondenci.

Ar eSearch plus Jūs varat arī meklēt grafiskas preču zīmes, izmantojot attēlus kā meklēšanas parametru. Ievelciet un nometiet jebkuru attēlu meklēšanas laukā, lai dabūtu rezultātus par līdzīga izskata preču zīmēm.

Meklēšanas rezultātus iespējams arī pielāgot un izdrukāt saskaņā ar Jūsu vēlmēm.

Sistēmai eSearch plus var piekļūt no EUIPO tīmekļa vietnes labās puses augšējā stūra vai no meklēšanas lauciņa:

Ekrānuzņēmums, kkur meklēt preču zīmes un dizainparaugus

Meklēšanas rezultātu daļā uzklikšķiniet uz lietas nosaukuma vai uz saites "+info".

Lietas detalizēts skatījums

Pēc noklusējuma eSearch plus sistēmā visa par lietu pieejamā informācija tiek attēlota dažādās sadaļās. Informācijas parādīšanās kārtību var mainīt, uzklikšķinot ar peles labo taustiņu uz sadaļas nosaukuma pelēkās daļas. Parādās četru bultiņu ikona Ikona 'Pārvietot', un tad Jūs varat vilkt šo sadaļu uz Jums vēlamo atrašanās vietu. Šī kārtība saglabājas pie lietas drukāšanas.

Jūs varat vilkt attiecīgo sadaļu uz Jums vēlamo atrašanās vietu

Sistēmā eSearch plus tiek piedāvāta arī iespēja sadaļas saturu rādīt vai paslēpt, uzklikšķinot uz zilajām bultiņām Bultiņas ikona sadaļu paslēpšanai vai attēlošanai sadaļas galveņu labajā pusē.
Ar divkāršajām bultiņām lietas augšpusē tiek parādīts vai apslēpts viss saturs Divkāršo bultiņu ikona satura attēlošanai vai paslēpšanai.

Tiks izdrukāts tikai ekrānā redzamais saturs.

Skatīt, paslēpjot saturu

* Skatīt, paslēpjot saturu

Skatīt, rādot saturu

* Skatīt, rādot saturuKad Jūs esat atlasījis un sakārtojis attiecīgo informāciju, Jums atliek tikai uzklikšķināt uz pogas "Drukāt" ekrāna labajā augšējā stūrī.

Poga 'Drukāt'

Citus bieži uzdotos jautājumus par citiem tīmekļa aspektiem skatiet mūsu Palīdzības centrā.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.