Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

 

Paziņojumu par apelāciju attiecībā uz Eiropas Savienības preču zīmi vai Kopienas dizainparaugu var iesniegt, izmantojot eSearch plus meklētājprogrammu. Šim nolūkam Jums jāreģistrējas.

Atveriet eSearch plus meklētājprogrammu un meklēšanas laukā ievadiet Eiropas Savienības preču zīmi vai dizainparaugu, uz kuru attiecas apelācija.

Melnrakstu sadaļa

Atlasiet attiecīgo preču zīmi / dizainparaugu meklēšanas rezultātu lapā un uzklikšķiniet uz attiecīgās preču zīmes / dizainparauga nosaukuma vai uz saites "+info".

Parādīsies attiecīgās preču zīmes / dizainparauga detalizēts skatījums, kurā tiks atspoguļota visa par attiecīgo lietu pieejamā informācija.

Poga 'Saglabāt' reģistrētā Kopienas dizainparauga pieteikumā

Dodieties uz sadaļu "Darbības un paziņojumi" zem laika grafika un uzklikšķiniet uz pogas "Apelācijas".

Poga 'Saglabāt' preču zīmes pieteikumā

Parādīsies uznirstošais logs, kurā aizpildāmi vairāki lauki.

Personīgās atsauces numurs Jūsu tiešsaistes pieteikumā

Uzrakstiet ziņojumu (neobligāts) un pievienojiet lejupielādējamo apelācijas veidlapu, kas iepriekš aizpildīta pieejama šeit. Lūdzu, neaizmirstiet veidlapu parakstīt.

Atsauces sleja melnrakstu tabulā

Parādīsies PDF dokuments, kurā būs pievienots Jūsu ziņojums un paziņojums par apelāciju. No tā brīža Jūs varat pārskatīt, izdarīt vajadzīgās izmaiņas un/vai saglabāt attiecīgo PDF dokumentu savā datorā. Lai iesniegtu paziņojumu par apelāciju, uzklikšķiniet uz "Apstiprināt".

Atsauces sleja melnrakstu tabulā

Vairāk bieži uzdoto jautājumu (BUJ) par citiem tīmekļa vietnes aspektiem skatiet mūsu Palīdzības centrā.

Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit