Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Kā es varu iesniegt pieteikumu par dizainparauga spēkā neesamību?

Jums jāreģistrējas User Area, lai iesniegtu spēkā neesamības pieprasījumu. Dodieties uz mūsu eSearch plus meklētājprogrammu un ievadiet tā dizainparauga nosaukumu, par kura spēkā neesamību vēlaties paziņot.

Meklēšanas rezultātu daļā uzklikšķiniet uz attiecīgās preču zīmes/dizainparauga nosaukuma vai uz saites “+info”. Parādās attiecīgā dizainparauga detalizēts skatījums, kurā redzama visa par attiecīgo lietu pieejamā informācija.


 

Ja vēlaties paziņot par dizainparauga spēkā neesamību, dodieties uz sadaļu “Darbības un paziņojumi”. Noklikšķiniet uz pogas “RKD”” un atlasiet spēkā neesamības opciju.


 

Parādās uznirstošs logs.


 

Uzrakstiet ziņojumu (nav obligāti) un pievienojiet attiecīgo(-s) pielikumu(-s).

Lūdzu, neaizmirstiet pielikumu(-s) parakstīt.


Tad parādās PDF dokuments ar Jūsu ievadīto informāciju. Šo informāciju Jūs varat pārskatīt, izdarīt vajadzīgās izmaiņas un/vai saglabāt attiecīgo PDF dokumentu savā datorā. Lai iesniegtu, noklikšķiniet uz “Apstiprināt”.


 

Citus bieži uzdotos jautājumus par citiem tīmekļa aspektiem skatiet mūsu Palīdzības centrā

Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit