Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Orphan Works database

 Nenosakāmu autortiesību darbu datubāze ir vienota publiski pieejama datubāze, kas nodrošina sabiedrībai informāciju par nenosakāmu autortiesību darbiem, kuri atrodas publiski pieejamu bibliotēku, izglītības iestāžu un muzeju kolekcijās, kā arī arhīvos, filmu vai audioierakstu mantojuma saglabāšanas iestādēs un sabiedriskās raidorganizācijās, kas veic uzņēmējdarbību dalībvalstīs.

Sīkāka informācija par Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzi ir pieejama, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs atradīsiet brošūru jūsu valodā, uz kuru varat atsaukties.

Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzei var viegli piekļūt, noklikšķinot uz šīs saites.

Jā, jūs varat atrast mācību materiālu par Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzi EUIPO mācību portālā, izmantojot šo saiti: Mācību materiāls par Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzi (pamatlīmenis). Ja jums vēl pagaidām nav lietotāja konta, lūdzam to izveidot šeit. Plašākai informācijai par konta izveidošanu skatiet kursu “Vai pirmoreiz šeit?” (Lūdzam ņemt vērā, ka tajā lapā sniegtā informācija ir tikai angļu valodā)

Pieteikšanās ekrānā noklikšķiniet uz Aizmirsāt lietotājvārdu?. Aizpildiet e-pasta adresi, kas saistīta ar EUIPO kontu, un noklikšķiniet uz “Nosūtīt e-pastu”. Jūs saņemsiet e-pastu ar savu lietotājvārdu.

Pieteikšanās ekrānā noklikšķiniet uz Aizmirsāt paroli?. Uzrakstiet savu lietotājvārdu un noklikšķiniet uz “Nosūtīt e-pastu”. E-pasts tiks nosūtīts uz e-pasta adresi, kas norādīta jūsu EUIPO kontā, ar turpmākām norādēm par jūsu paroles atiestatīšanu un jūsu EUIPO konta aktivēšanu.

Jūs varat nosūtīt mums e-pastu uz: information@euipo.europa.eu. Lai palīdzētu mums problēmas noteikšanā, mēs ļoti iesakām norādīt jūsu lietotājvārdu un, ja iespējams, ekrānuzņēmumu, kurā attēlota problēma vai paziņojums par sistēmas kļūmi.

Jā. Nenosakāmu autortiesību darbu datubāze ir pieejama 24 valodās (23 ES valodās un islandiešu valodā). Jūs varat izvēlēties valodu Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzes mājas lapas augšējā kreisajā stūrī.

Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzes mājas lapā noklikšķiniet uz “Atbalsta saņēmējorganizācijas reģistrēšana”. Iesniedzot veidlapu, jūsu valsts kompetentajai iestādei tiks nosūtīts e-pasts. Tā validēs informāciju Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzē. Lūdzam ņemt vērā arī to, ka viena saņēmējorganizācija var reģistrēt vairākus lietotājus.

Jā. Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzes mājas lapā jūs varat izmantot opciju “Izvērsta meklēšana”. Sadaļā “Labuma guvējas organizācijas informācija” jūs varat atrast iespējas meklēt pēc labuma guvējas organizācijas nosaukuma un valsts.

To var izdarīt, piekļūstot attiecīgajiem ierakstiem un atjauninot (rediģējot) sadaļu “Informācija par tiesību īpašnieku”. Iesakām datubāzes mājas lapā izmantot opciju “Izvērsta meklēšana”, lai atrastu atjaunināmos ierakstus. Kad esat atradis(-usi) attiecīgo(-os) ierakstu(-us), noklikšķiniet uz “Rediģēt nenosakāmu autortiesību darbu” attiecīgajam ierakstam un dodieties uz sadaļu “Informācija par tiesību īpašnieku” (atrodama sadaļā “Sīkāka informācija par nenosakāmu autortiesību darbu” pamata autordarbiem vai “Iegulti vai integrēti darbi” iegultiem darbiem). Lūdzam atjaunināt tiesību īpašnieka nosaukumu, noklikšķinot uz “Rediģēt” un atzīmējot lodziņu “Noskaidrots un atrasts”. Kad ieraksts ir atjaunināts, kompetentā valsts iestāde tiks informēta par atjauninātu ierakstu, kuru nepieciešams pārsūtīt. Sīkāku informāciju lūdzam skatīt Nenosakāmu autortiesību darbu datubāzes mācību materiāla sadaļā “Pieprasīt statusa maiņu”.

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 05-07-2019
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit