Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Meklēšana pēc attēliem, izmantojot eSearch plus

Attēlu meklēšana
 

 

Iespējas un priekšrocības:

kamera_meklēšana_attēls

eSearch plus izmanto attēlu atpazīšanas tehnoloģiju, lai atrastu pēc izskata līdzīgas preču zīmes un dizainparaugus. Šī meklēšanas sistēma analizē krāsas, formas un tekstūras, nevis atslēgvārdus, kā to dara klasiskās teksta meklēšanas sistēmas.

Sistēma ļauj augšupielādēt vienu attēlu, ja meklējat preču zīmi, un līdz pat septiņiem attēliem vienlaikus, ja meklējat dizainparaugu. Atbalstītie failu formāti ir JPG, PNG, GIF un TIFF.

kamera_meklēšana_attēls

Inteliģentāka, precīzāka sistēma

Sistēmā eSearch plus attēlu meklēšanas algoritmi nodrošina pilnīgākus un precīzāk sarindotus rezultātus.

kamera_meklēšana_attēls

Meklēšana ir vienkāršāka

Nav vajadzības ar vārdiem aprakstīt, ko redzat, — eSearch plus precīzi atradīs līdzīgus attēlus. Tā identificē un automātiski iesaka iespējamos Vīnes kodus, kas ietverti preču zīmju attēlos, un iespējamās Lokarno klases, kas ietvertas dizainparaugu attēlos.

kamera_meklēšana_attēls

Uzlaboti meklēšanas ziņojumi

Atlasiet rezultātus no dažādām lapām, lai sagatavotu atsevišķu meklēšanas ziņojumu excel formātā, ar paplašinātu ierobežojumu, proti, tūkstotis rezultātu.

kamera_meklēšana_attēls

Jauns laso atlases rīks

Atlasiet konkrētu attēla zonu, lai ar eSearch plus tajā veiktu meklēšanu ar īpaši augstu precizitāti.

kamera_meklēšana_attēls

Papildiniet meklēšanu ar klasifikāciju

Apvienojiet attēlu meklēšanu ar Vīnes un Nicas klasifikācijām. Pieejams paplašinātajā meklēšanā.

kamera_meklēšana_attēls

Apvienojiet ar citiem meklēšanas kritērijiem

Piemēram, preču zīmes nosaukumu, veidu vai iesniegšanas datumu u. tml.

 

 

Padomi un ieteikumi attēlu meklēšanas optimizēšanai

  1. Augšupielādēto attēlu kvalitāte var būtiski ietekmēt rezultātus. Ieteicams augšupielādēt attēlus ar neitrālu fonu. Ēnas, trokšņi un citi elementi var traucēt iegūt vislabākos iespējamos jūsu preču zīmes vai dizainparauga attēla(-u) meklēšanas rezultātus.


  2. Pārliecinieties, ka atlases rāmi pielāgojat konkrētajai zonai, kur vēlaties meklēt, lai sekmētu precīzu rezultātu iegūšanu.


  3. Meklējot dizainparaugos, laba prakse ir augšupielādēt vairākus viena un tā paša dizainparauga skatījumus, lai palielinātu precīzu rezultātu iegūšanas iespējamību.


  4. Jūsu rezultātu optimizēšanas nolūkā ieteicams meklēšanā izmantot dažādus attēlojuma veidus, piemēram, fotogrāfijas, zīmējumus u. tml. Sistēma parasti starp labākajiem rezultātiem parādīs rezultātus, kas atspoguļo augšupielādētā attēlojuma veidu. Ja augšupielādējat fotogrāfiju, tad pirmajās pozīcijās sistēma parasti parādīs galvenokārt fotogrāfijas.


  5. Meklējot dizainparaugos, izvairieties augšupielādēt izplatītas un vienkāršas figūras, piemēram, apļus. Tas samazinās nesvarīgu rezultātu (trokšņa) atlasīšanas iespējamību, jo šāda veida dizainparaugi ir ļoti bieži sastopami.

 

Temati

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.