Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

EUIPO ir apņēmusies nodrošināt saviem lietotājiem kvalitatīvus pakalpojumus jebkurā jomā. Rīki, produkti, procesi un IT risinājumi visi palīdz Birojam uzlabot operatīvo efektivitāti un piedāvāt lietotājiem mūsdienīgus risinājumus viņu uzņēmējdarbības vajadzībām. Šajā sadaļā ir iekļauti dokumenti par Biroja operatīvajiem procesiem, tostarp izpilddirektora lēmumi un attiecīga dokumentācija no tā valdes sanāksmēm.

Lēmums Nr. ADM-20-31

Lēmums par Biroja iekšējo struktūru

Ar izpilddirektora lēmumu nosaka Biroja struktūru, tostarp tā sadalījumu nodaļās un dienestos. Tajā ir noteikti katras nodaļas pienākumi un uzdevumi.


PDF

Darba programma

 

Darba programmā ir iekļautas visas Biroja plānotās darbība nākamajam gadam, ņemot vērā galvenās aplēses par apjomiem (saņemtajām preču zīmēm un dizainparaugiem), kā arī par to ietekmi uz Biroja darbību.


PDF Plašāka informācija >>

EUIPO gada ziņojums

 

Birojs katru gadu sagatavo gada ziņojumu, atspoguļojot tā galveno darbību un sasniegumus salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu un sniedzot datus, statistiku un citu saistīto informāciju.


PDF Plašāka informācija >>

Lietotāju apmierinātības apsekojums

 

Lietotāju apmierinātības apsekojuma mērķis ir noteikt lietotāju apmierinātības līmeni attiecībā uz Biroja piedāvātajiem pakalpojumiem. EUIPO sagatavo šo apsekojumu kopš 2005. gada.


PDF Plašāka informācija >>

Dokuments Datums Lejupielādēt
Biroja valde   Plašāka informācija >>
EUIPO Service Charter   More Details >>
SP2020 Benefits report   PDF
SP2020 achievements assessment report    

 

Nosaukums DIN Izveidots Skatījums
Can’t find what you are looking for? Request here
Lapa pēdējoreiz atjaunināta 06-07-2022
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit