Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Paplašinātās meklēšanas rezultāti

Rezultāti ir redzami zem tās pašas cilnes, kurā veicat meklēšanu.

Ar eSearch vienā lapā attēlo maksimāli 15 rezultātus. Lai pārvietotos uz citu meklēšanas rezultātu lapu, uzklikšķiniet uz kāda no augšējā labajā stūrī redzamajiem lapu numuriem. Lai skatītu nākamo lapu pēc kārtas, uzklikšķiniet uz labās vai kreisās bultiņas.

Kopējais meklēšanas rezultātu skaits parādās blakus cilnes nosaukumam, piemēram, 197 meklēšanu rezultāts(-i), 14 lapas, 0,338 sekundes. Informācija par rezultātu skaitu, lapu skaitu un pieprasījuma apstrādes laiku ir attēlota virs rezultātiem.

Atkarībā no konkrētās meklēšanas cilnes virs rezultātu saraksta ir redzamas ikonas vai dažādas opcijas:

 • Iestatīt brīdinājumus (cilnes “Preču zīmes” un “Dizainparaugi”)

  Brīdinājumus var iestatīt, uzklikšķinot uz šīs ikonas Brīdinājuma ikona. Lasīt vairāk par brīdinājumiem šeit.

 • RSS plūsma (visas cilnes)

  Opciju abonēt RSS plūsmu (lai skatītu bieži atjauninātu informāciju) var atlasīt, uzklikšķinot uz RSS ikonas <i>RSS</i> ikona.

 • PDF (visas cilnes)

  Rezultātus, ko skatāt attiecīgajā lapā, var skatīt arī PDF formātā, uzklikšķinot uz PDF ikonas <i>PDF</i> ikona.

  NB! Tā kā lietojumprogramma pēc noklusējuma ir iestatīta, lai vienā lapā attēlotu maksimāli 15 rezultātus, PDF lapā būs redzami tikai pirmie 15 rezultāti. Lai PDF lapā apkopotu vairāk rezultātu, pārvietojieties uz nākamo lapu un vēlreiz uzklikšķiniet uz PDF ikonas. Vajadzības gadījumā atkārtojiet šo darbību. Jūs varat arī atiestatīt lietojumprogrammu, lai redzētu vairāk rezultātu vienā lapā, izmantojot nolaižamo izvēlni pa labi no rindiņas, kurā ir informācija par rezultātu skaitu.

 • vCard (cilnes “Īpašnieki” un “Pārstāvji”)

  vCard ir standarta datnes formāts elektroniskajām vizītkartēm, tajā ir informācija ar vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuriem, e-pasta adresi un citu kontaktinformāciju, un tai var piekļūt no ciļņu “Īpašnieki” un “Pārstāvji” rezultātu sadaļas, uzklikšķinot uz ikonas <i>vCard</i> ikona labajā pusē.

 • Meklēšanas rezultātu filtrēšana

  Paplašinātās meklēšanas rezultātus var filtrēt (uzklikšķiniet uz “Skatīt filtrus” labajā pusē virs rezultātiem) pēc iepriekš iestatītiem kritērijiem.

  • ES preču zīmēm: ESPZ un starptautiskās preču zīmes reģistrācijas statuss, publikācijas sadaļa, Nicas klase un preču zīmes veids;
  • reģistrētiem Kopienas dizainparaugiem: RKD statuss, Lokarno klase, publikācijas sadaļa un īpašnieka valsts.
  Pazīmes

  Precizēt meklēšanu
  Uzklikšķinot uz kādas no ailē iekļautajām “Pazīmēm”, Jūs varat precizēt meklēšanu, neatgriežoties paplašinātās meklēšanas ekrānā.

  Pazīmes

  Meklēšana tiks precizēta, ņemot vērā jauno kritēriju. Šo soli var atkārtot, lai meklēšanai pievienotu papildu kritērijus.

  Lai skatītu rezultātus detalizēti, ritiniet lapu uz leju.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.