Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Domēna “.eu” nosaukumi

Domēns “.eu” ir valsts koda augstākā līmeņa domēns (ccTLD) Eiropas Savienībai (ES).

Jebkurš uzņēmums, privātpersona vai organizācija, kas atrodas Eiropas Savienībā vai Islandē, Lihtenšteinā vai Norvēģijā, var reģistrēt domēna “.eu” vai “.ею” nosaukumu.

Reģistrējot domēna “.eu” nosaukumu, kas ir identisks jūsu preču zīmes nosaukumam, jūs apliecināt ar to saistītās IĪ tiesības un novēršat, ka cita persona reģistrē domēna “.eu” nosaukumu, kas identisks jūsu preču zīmes nosaukumam.


EUIPO izmanto WHOIS datubāzi, lai informētu lietotājus par tāda domēna “.eu” nosaukuma pieejamību, kas identisks viņu preču zīmes nosaukumam e-reģistrācijas beigās. Lietotāji var arī iestatīt brīdinājumus lietotāja vidē User area un eSearch, lai saņemtu informāciju, kad ir reģistrēts domēna “.eu” nosaukums, kas ir identisks viņu preču zīmes nosaukumam.

Lūdzam ņemt vērā, ka jums ir jāreģistrē domēna “.eu” nosaukums, izmantojot akreditētas reģistratūras (saraksts pieejams reģistra tīmekļa vietnē).


EUIPO sadarbojas ar EURid, lai sniegtu informāciju par domēna “.eu” nosaukumiem un to pieejamību. Šīs sadarbības mērķis ir vairot informētību, lai aizsargātu ESPZ īpašnieku IĪ tiesības.

Informāciju sniedz no WHOIS datubāzes. Tomēr EUIPO nav atbildīga par informācijas saturu, precizitāti vai jebkādu saistīto informāciju.


EURid ir Eiropas Komisijas iecelts valsts koda augstākā līmeņa domēna “.eu” un “.ею” nosaukumu reģistra pārvaldnieks. Plašāka informācija


Jūs varat reģistrēt savu domēna “.eu” nosaukumu, izmantojot jebkuru akreditētu reģistratūru.


Iestatot brīdinājumu, jūs saņemsiet informāciju, tiklīdz ir reģistrēts domēna “.eu” nosaukums, kas uzskatāms par identisku jūsu reģistrētās(-o) ESPZ nosaukumam.


Ieejiet EUIPO tīmekļa vietnes lietotāja vidē User area un noklikšķiniet uz cilnes “Brīdinājumi”.

brīdinājums

Opciju izveidot brīdinājumu par domēna “.eu” nosaukumiem var atrast cilnē “Konfigurēšana”.

Var izveidot tikai vienu domēna “.eu” nosaukuma brīdinājumu par katru ESPZ.

Plašāka informācija par brīdinājumu iestatīšanu ir atrodama šeit.


Lai dzēstu brīdinājumu, klikšķiniet uz krustiņa kolonnā “Darbības”.

dzēst_brīdinājumu


Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit