Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Pārvaldīt visus manus sarakstus

Šī sistēmas daļa saglabā sarakstus, ko esat sagatavojuši veidotājā. Ja strādājat ar vairākiem sarakstiem, šis rīks jums palīdz pārvaldīt, rediģēt un atkārtoti izmantot tos. Administratora vidē arī vērš uzmanību uz pēdējām izmaiņām saskaņotajā terminu datubāzē (HDB), sekmē režīmu Fast Track un ietver iespēju ierosināt terminus iekļaušanai ikmēneša terminu pārskatīšanas laikā.

Administratora vidē jums ir trīs svarīgas darbības cilnes:

 • Mani saraksti

  Jauns
  šeit jūs varat aplūkot visus izveidotos preču un pakalpojumu sarakstus un informāciju par tiem, piemēram, saraksta nosaukumu, valodu, klases, HDB atbilstību, pēdējos atjauninājumus un darbības.

  Turpmāk minētas darbības, ko varat veikt.

  Informē jūs, ka viens no jūsu terminiem HDB ir mainījies, un novirza jūs uz jaunākajām izmaiņām HDB cilnē.

  Atver rīku Preču un pakalpojumu veidotājs, lai jūs to varat rediģēt.

  Lejupielādē atlasīto sarakstu — noklikšķiniet uz "Lejupielādēt", lai saglabātu savu sarakstu kā ārēju dokumentu savā datorā. Uznirstošajā lodziņā izvēlieties vēlamo lejupielādes formātu (.txt vai .csv) un vietu, kur savā datorā vēlaties to saglabāt. Lūdzu, ņemiet vērā: lai varētu lejupielādēt, jums jābūt reģistrētam lietotājam. Ja vēl neesat reģistrējies, jūs saņemsiet uzaicinājumu reģistrēties.

  Eksportēt uz e-pieteikuma rīku (paplašinātajā veidlapā vai piecu soļu veidlapā) — atlasiet šo opciju, lai eksportētu preču un pakalpojumu sarakstu uz e-pieteikuma rīku. Tad atlasiet vēlamo e-pieteikuma metodi eksportēšanai — vai nu paplašināto veidlapu, vai piecu soļu veidlapu.

  Dzēst sarakstu — noklikšķiniet uz šīs opcijas, lai neatgriezeniski dzēstu savu sarakstu.

  Paplašināt saraksta saturu un pievienot vai rediģēt piezīmes, ja nepieciešams.

  Jūs varat izveidot jaunu sarakstu, izmantojot cilni , kas automātiski novirzīs jūs uz Preču un pakalpojumu veidotāju.

  Jūs varat veikt ātro meklēšanu savā sarakstā.

  Ja jūs apstrādājat vairākus sarakstus, jūs varat lūgt administratoram parādīt noteiktu skaitu sarakstu katrā lapā.

   

 • Pēdējo publikāciju izmaiņas

  Šajā sadaļā jūs varat pārbaudīt jaunākās izmaiņas HDB un nepieciešamības gadījumā atjaunināt savus terminus. Saskaņoto datubāzi atjaunina ik mēnesi, lai attīstītos līdz ar tirgu un lietotāju vajadzībām. Katru atjauninājumu veic ar vairākuma balsojumu no katra iesaistītā saskaņotā biroja klasifikācijas ekspertiem. Šajā pārskatā jūs varat redzēt, kuri termini tika pievienoti un kuri dzēsti 2015. gada martā.

   

 • Mani ieteiktie termini

  Klikšķiniet šeit, lai ierosinātu terminu, kuru vēlētos atrast HDB. Jūs varat ierosināt ne vairāk kā piecus terminus mēnesī un pārbaudīt to statusu šeit.

  Kad būsiet iesniedzis termina ierosinājumu, jūs tā statusu varēsiet pārbaudīt.... Pirmajā instancē jūsu ierosinājumu pārskata klasifikācijas eksperti, kuri pieņems lēmumu, vai terminu var ierosināt apstiprināšanai vai tas uzskatāms par nederīgu. Pēc apstiprināšanas ES preču zīmju biroji veiks galīgo balsojumu par termina apstiprināšanu vai noraidīšanu.

   

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.