Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Opcijas

Lietotāja vides User area opciju sadaļā Jūs varat skatīt un rediģēt Jūsu personas datus un pieteikšanās detaļas, izmainīt Jūsu iestatījumu, kā arī darboties ar apakšprofiliem.

Sadaļā Opcijas lietotāja vidē <i>User area</i>

Lai piekļūtu šai sadaļai, uzklikšķiniet uz cilnes "Opcijas" Jūsu lietotāja vides User Area kreisās puses izvēlnē.

Opciju vidi apzīmē ar ikonu Opciju ikona

Lietotāja vides User Area sadaļā "Opcijas" ir četras cilnes.

 • Pieslēgšanās informācija

  Jūs varat mainīt savu administratīvo e-pastu un paroli.

  Administratīvais e-pasts tiek izmantots, lai Jūs informētu par jaunu paziņojumu vai jauna brīdinājuma saņemšanu. Jūsu administratīvo e-pastu var arī izmantot "aizmirstas paroles" atjaunošanai.

  Lapas apakšā tiek uzskaitītas pēdējās trīs veiksmīgās pieteikšanās un pēdējās trīs neveiksmīgās pieteikšanās Jūsu kontam.

  Ziņot par aizdomīgām darbībām
  Ja Jūs vēlaties ziņot par jebkādu aizdomīgu darbību, piemēram, par mēģinājumiem pieteikties no nezināma avota, Jūs to varat darīt, izmantojot saiti lapas apakšā.

 • Personas informācija

  Jūs vara izmainīt savu vārdu un adresi, sarakstes adresi un kontaktinformāciju.

  Jebkuras šeit veiktās izmaiņas tiek attiecinātas uz visām ESPZ/RKD tiesvedībām, kas notiek ar to pašu EUIPO ID numuru.

  Izmainot Jūsu vārdu un/vai adresi, reģistrā tiek izveidots ieraksts (reģistrācijas ieraksts), kuru apstrādā EUIPO. Ja Jūs tomēr vēlaties reģistrēt izmaiņas īpašumattiecībās kādai konkrētai preču zīmei vai dizainparaugam, Jums ir jāiesniedz nodošanas reģistrēšanas pieteikums.

 • Iestatījumi

  Fakss un pasts kā saziņas metodes nav vairs pieejami kopš 2021. gada marta. Tas nozīmē, ka Birojs nosūtīs jums ziņojumus, tikai izmantojot jūsu Lietotāja vidi (User Area).

  Jūs varat izvēlēties saņemt paziņojumu e-pastā, ka jūsu Lietotāja vidē (User Area) ir pienācis ziņojums.

  Noklusējuma valodu ziņojumu saņemšanai var mainīt nolaižamajā sarakstā. Izvēlieties vienu no 23 ES valodām. Tomēr oficiāli ziņojumi saistībā ar kādu specifisku failu tiks nosūtīti attiecīgajam failam atbilstošajā tiesvedības valodā.

 • Apakšprofili

  Ar EUIPO lietotāja vides User Area kontu Jūs var piekļūt IP pakalpojumu diapazonam, kāds nav pieejams nereģistrētiem lietotājiem. Starp šīm priekšrocībām jāmin apakšprofilu izveide uzņēmuma darbiniekiem vai asociācijas locekļiem. Jūs izveidotajiem apakšprofiliem būs zināmas piekļuves tiesības informācijai Jūsu lietotāja vidē User Area.

  Apakšprofila pievinošanai uzklikšķiniet uz pogas "Apakšprofila pievienošana" cilnes "Apakšprofili" kreisajā stūrī. Veidlapa tiks atvērta citā logā un visi lauki būs tukši pēc noklusējuma.

  Veidlapā ir redzamas piekļuves opcijas katra apakšporfila lietotājam. Piekļuves opcijas ir iestatītas uz "jā" pēc noklusējuma. Jūs varat rediģēt apakšprofilus, uzklikšķinot uz spalvas ikonas Spalvas ikonasrediģēšanas 'Edit' ailītē.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.