Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Īpašnieki / Pārstāvji

Ja Jūs esat pārstāvis, Jūs varat piekļūt Jūsu pārstāvētajam īpašnieku sarakstam no cilnes "Īpašnieks(-i)" Jūsu lietotāja vidē.

Owners section in the User Area

Plašākai informācijai par īpašnieku uzklikšķiniet uz attiecīgā ID numura, un šī informācija parādās mūsu meklētājprogrammā eSearch plus. Izvēlētā īpašnieka vārdu un adresi var mainīt tiešsaistē meklētāja "eSearch plus" detalizēta skatījuma izvēlnē.


  • Piezīmes
    • Pievienot jaunu piezīmi: Uzklikšķiniet uz gaiši pelēkās ikonas pie elementa, kuram vēlaties pievienot piezīmi. Parādās uznirstošs logs. Pievienojiet piezīmi un saglabājiet.

    • Esošās piezīmes: Ja kādam elementam jau ir piezīme, attēlotās ikonas krāsa būs tumšāk pelēka. Esošās piezīmes var tikt rediģētas tādā pašā veidā, kā paskaidrots 'Informācijas paneļa' sadaļā.

  • Vcard

    Vcard, kas ir standartfaila formāts elektroniskajām vizītkartēm, var saturēt informāciju ar vārdiem, adresēm, tālruņa numuriem, URL, logotipiem, fotogrāfijām un audioklipiem.

    Uzklikšķiniet uz ikonas tabulas Vcard ailē. Parādās uznirstošs logs. Izvēlieties programmu, kuru Jūs vēlaties izmantot Vcard atvēršanai (noklusējuma izvēle ir Microsoft Outlook).

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.