Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Właściciele / pełnomocnicy

Jeżeli jesteś pełnomocnikiem, w zakładce „Właściciel(e)" w twoim User Area możesz przeglądać listę włascicieli, których reprezentujesz.

Owners section in the User Area

Aby przejrzeć dane właściciela, kliknij właściwy numer identyfikacyjny, a dane szczegółowe pojawią się w wyszukiwarce eSearch plus. Imię i nazwisko oraz adres wybranego właściciela można zmienić on-line za pomocą widoku szczegółowego w eSearch plus.


  • Uwagi
    • Dodaj nową uwagę: Kliknij jasnoszarą ikonkę obok elementu, do którego chcesz dołączyć uwagę. Na ekranie pojawi się wyskakujące okno. Dodaj swoją uwagę, a następnie kliknij „zapisz".

    • Istniejące uwagi: Jeżeli w elemencie znajduje się już uwaga, wyświetlana ikona będzie miała ciemnoszary kolor. Istniejące uwagi mozna edytować w taki sam sposób, jak wyjaśniono w dziale „Pulpit".

  • Vcard

    Vcard, który jest standardowym formatem pliku dla wizytówek elektronicznych, może zawierać nazwy, imiona i nazwiska, numery telefonów, URL, logo, zdjęcia i audioklipy.

    Kliknij ikonę znajdującą się w kolumnie Vcard w tabeli. Na ekranie pojawi się wyskakujące okno. Wybierz preferowany program, aby otworzyć Vcard (domyślnie jest to Microsoft Outlook).

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.