Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

EUIPO inwestuje w ludzi oraz ich zdrowie i bezpieczeństwo w pracy w celu utworzenia wykwalifikowanego, zaangażowanego i zrównoważonego zespołu pracowników. W tej sekcji znajduje się dokumentacja dotycząca zasobów ludzkich i kwestii związanych z obsadą stanowisk Urzędu, w tym sprawozdanie roczne Działu Zasobów Ludzkich, oraz decyzje administracyjne dotyczące struktury Urzędu.

Sprawozdanie roczne Działu Zasobów Ludzkich

 

Główne działania i osiągnięcia EUIPO w dziedzinie zasobów ludzkich, wraz z datami i statystykami dotyczącymi kwestii związanych z obsadą stanowisk i inne powiązane z tym informacje.


PDF

Strategia zwalczania nadużyć finansowych
EUIPO

 

Strategia zwalczania nadużyć finansowych Urzędu, której celem jest zaszczepienie silnej kultury zwalczania nadużyć finansowych w EUIPO we wszystkich jego działaniach.


PDF

Roczny plan polityki kadrowej

Opublikowane: 19/12/2017

Plan przedstawiony w kontekście programu prac i powiązanego z nim budżetu przewiduje środki na wdrożenie działań i projektów ujętych w programie prac.


PDF

Regulamin pracowniczy i warunki zatrudnienia

Opublikowane: 17/12/2013

Regulamin pracowniczy to oficjalny dokument szczegółowo opisujący przepisy, zasady i warunki pracy europejskiej służby publicznej.


PDFWięcej szczegółów >>

Dokument Data Pobierz
Badanie zadowolenia personelu 14/04/2018 PDF
Umowa w sprawie siedziby 29/082013 PDF
Wytyczne w sprawie zapobiegania konfliktom interesów i zarządzania nimi   PDF

 

Tytuł DIN Utworzone Widok
Can’t find what you are looking for? Request here
Ostatnia aktualizacja strony 11-05-2022
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji