Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

 

Easy Filing form

Przesłanie zgłoszenia znaku towarowego nie oznacza, że zostanie on zarejestrowany. Jeżeli zgłoszenie zostanie odrzucone, nie ma zwrotu kosztów.

W większości przypadków zgłoszenia są odrzucane albo dlatego, że inna osoba zgłosiła wcześniej identyczny lub podobny znak towarowy, albo dlatego, że znak towarowy nie ma charakteru odróżniającego. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo sprawnego przebiegu zgłoszenia, zalecamy obejrzenie tego filmu:

Rozpocznij zgłoszenie

Jeżeli po obejrzeniu filmu nadal masz wątpliwości co do możliwości zgłoszenia swojego znaku towarowego, możesz wystąpić o bezpłatne spersonalizowane wsparcie w zakresie własności intelektualnej lub porozmawiać na czacie z centrum informacyjnym EUIPO, od poniedziałku do piątku (8:30 do 18:00 czasu środkowoeuropejskiego).

Przedstawione tu wskazówki nie stanowią porady prawnej. Jeśli chcesz uzyskać pomoc prawną, możesz odwiedzić bazę danych naszych przedstawicieli prawnych.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji