Prejsť na domovskú stránku
EUIPO
Chráňte svoje ochranné známky a dizajny v Európskej únii.

Chráňte svoje duševné vlastníctvo v Európskej únii

Výsledky rozšíreného vyhľadávania

Výsledky sa zobrazia na karte, v ktorej ste vyhľadávali.

V eSearch sa zobrazuje maximálne 15 výsledkov na stranu. Kliknutím na jedno z čísel strán v pravom hornom rohu prejdete na príslušnú ďalšiu stranu s výsledkami vyhľadávania, resp. kliknutím na pravú alebo ľavú šípku sa dostanete na nasledujúcu alebo predchádzajúcu stranu v poradí.

Celkový počet výsledkov vyhľadávania sa zobrazí vedľa názvu karty, napr. 197 výsledkov na 14 stranách za 0,338 sekundy. Informácie o počte výsledkov, počte strán a dĺžke trvania spracovania žiadosti sa zobrazia nad výsledkami vyhľadávania.

Nad zoznamom výsledkov sa zobrazia ikony a rôzne možnosti v závislosti od kariet vyhľadávania.:

 • Nastavenie upozornení (karty Ochranné známky a Dizajny)

  Upozornenia možno nastaviť kliknutím na túto ikonu Ikona upozornenia. Viac informácií o upozorneniach nájdete tu.

 • Kanál RSS (všetky karty)

  Možnosť prihlásiť sa na odber cez kanál RSS (na účely zobrazenia často aktualizovaných informácií) si možno zvoliť kliknutím na ikonu RSS Ikona RSS

 • PDF (všetky karty)

  Výsledky vyhľadávania na stránke, ktorú si prezeráte, možno zobraziť aj vo formáte PDF kliknutím na ikonu PDF Ikona PDF

  Pozn.: Keďže aplikácia je štandardne nastavená tak, aby sa zobrazilo najviac 15 výsledkov vyhľadávania na stranu, verzia vo formáte PDF bude obsahovať len prvých 15 výsledkov. Ak chcete zostaviť dokument vo formáte PDF s väčším počtom výsledkov, prejdite na ďalšiu stranu a znovu kliknite na ikonu PDF. Tento postup opakujte podľa potreby. Prostredníctvom rozbaľovacej ponuky napravo od riadku obsahujúceho informácie o počte výsledkov vyhľadávania môžete tiež zmeniť nastavenie aplikácie, aby zobrazovala viac výsledkov vyhľadávania na stranu.

 • vCard (karty Majitelia a Zástupcovia)

  K formátu vCard, čo je štandardný formát súboru pre elektronické vizitky, ktoré obsahujú meno, adresu, telefónne čísla, e-mail a ďalšie kontaktné informácie, získate prístup zo sekcie výsledkov vyhľadávania na kartách majiteľov a zástupcov kliknutím na ikonu Ikona vCard na pravej strane.

 • Filtrovanie výsledkov vyhľadávania

  Výsledky rozšíreného vyhľadávania možno filtrovať (kliknite na tlačidlo Zobraziť filtre napravo nad výsledkami vyhľadávania) pomocou vopred stanovených kritérií:

  • Kritériá pre ochranné známky EÚ: ochranná známka EÚ a stav medzinárodného zápisu ochrannej známky, sekcia zverejnenia, Niceská trieda a druh ochrannej známky
  • Kritériá pre zapísané dizajny Spoločenstva: stav dizajnu, locarnská trieda, sekcia zverejnenia a krajina majiteľa
  Funkcie

  Spresnenie vyhľadávania
  Vyhľadávanie môžete spresniť kliknutím na jednu z „Funkcií“ uvedených v stĺpci bez toho, aby ste sa museli vrátiť na obrazovku rozšíreného vyhľadávania.

  Funkcie

  Vyhľadávanie bude spresnené, pričom sa zohľadní nové kritérium. Tento krok možno opakovať, a pridať tak viac kritérií pre vyhľadávanie.

  Ak chcete zobraziť podrobné výsledky, presuňte sa do dolnej časti stránky.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.