Prejsť na domovskú stránku
EUIPO
Chráňte svoje ochranné známky a dizajny v Európskej únii.

Chráňte svoje duševné vlastníctvo v Európskej únii

Ako môžem pridať záložky v mojej User Area?

Používateľská zóna User Area ponúka možnosť pridávať skratky na obľúbené webové stránky z vášho panelu. Pomocou widgetu Quick Links (Rýchle odkazy) môžete označiť ktorúkoľvek stránku v rámci nášho webového sídla.

widget Rýchle odkazy

Najprv pridajte widget Quick Links (Rýchle odkazy) na svoj panel. Widgety sú malé okná, ktoré môžete pridať na svoj panel, aby ste mali stály prístup ku konkrétnej webovej stránke. V náhľade panelu sa posuňte dole, kde sa nachádza rozbaľovacia ponuka Add widgets (Pridať widgety).

Kliknite na možnosť Quick Links (Rýchle odkazy).

Pridať widget Rýchle odkazy

Teraz už môžete prechádzať na jednotlivé stránky a pridávať odkazy do svojho widgetu. Otvorte si ktorúkoľvek webovú stránku úradu a kliknite na ikonu Add to quick links (Pridať k rýchlym odkazom) ikona Pridať k rýchlym odkazom na pravej strane obrazovky.

Možnosť Pridať k rýchlym odkazom na stránke o poplatkoch a platbách na úrade

Objaví sa kontextové okno a musíte už len kliknúť na možnosť Quick Links (Rýchle odkazy) a potom na tlačidlo Confirm (potvrdiť).

Kontextové okno Rýchle odkazy

Ak potom prejdete do svojej User Area, uvidíte, že odkaz bol pridaný do vášho widgetu.

widget Rýchle odkazy

Widget Rýchle odkazy môžete pridať aj z možnosti Pridať rýchle odkazy v dolnej časti ponuky navigácie, ktorá sa nachádza na pravej strane každej webovej stránky. Stačí už iba kliknúť na Pridať nový modul rýchlych odkazov.

Kontextové okno Rýchle odkazy

Čo iné ešte môžete urobiť?

Môžete vytvoriť ľubovoľný počet rýchlych odkazov. Ak chcete widget odstrániť, kliknite na tlačidlo s krížikom Vymazať rýchly odkaz tlačidlo Vymazať widget. Ak chcete zmeniť názov widgetu, kliknite na ikonu Upraviť tlačidlo Upraviť widget a zmeňte názov.

widget Rýchle odkazy

K dispozícii sú aj tieto možnosti úpravy

  • Ak chcete odstrániť konkrétny odkaz, kliknite na ikonu X
  • Ak chcete znova usporiadať svoje odkazy, kliknite na ikonu so symbolom štvoršípky a presuňte ich myšou
možnosti úpravy widgetu Rýchle odkazy

Viac častých otázok o iných aspektoch internetových stránok nájdete v Asistenčnom stredisku.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.