Prejsť na domovskú stránku
EUIPO
Chráňte svoje ochranné známky a dizajny v Európskej únii.

Chráňte svoje duševné vlastníctvo v Európskej únii

Výsledky základného vyhľadávania

Výsledky sa zobrazia na štyroch kartách:

 • ochranné známky
 • dizajny
 • majitelia
 • zástupcovia.

Upozorňujeme, že pri štandardnom nastavení sa zobrazia výsledky vyhľadávania pre ochranné známky. Ak chcete zobraziť výsledky vyhľadávania pre dizajny, majiteľov či zástupcov, kliknite na príslušnú kartu v hornej časti tabuľky.

Aplikácia je nastavená tak, aby sa zobrazilo najviac 15 výsledkov vyhľadávania na stranu. Kliknutím na jedno z čísel strán v pravom hornom rohu tabuľky prejdete na príslušnú stranu s výsledkami vyhľadávania, resp. kliknutím na pravú alebo ľavú šípku sa dostanete na nasledujúcu alebo predchádzajúcu stranu v poradí. Celkový počet výsledkov vyhľadávania sa zobrazí vedľa názvu karty, napr.: „197 výsledkov vyhľadávania na 14 stranách za 0,338 sekundy“.

Snímka obrazovky nástroja eSearch pri základnom vyhľadávaní
 

V zozname pod názvami kariet sa zobrazia tieto ikony:

 • Nastavenie upozornení (zobrazené v kartách „ochranné známky“ a „dizajny“)

  Upozornenia možno nastaviť kliknutím na túto ikonu Ikona upozornenia. Viac informácií o upozorneniach nájdete tu.

 • Formát PDF (zobrazený vo všetkých kartách)

  Výsledky vyhľadávania na stránke, ktorú si prezeráte, možno zobraziť aj vo formáte PDF kliknutím na ikonu PDF Ikona PDF

  Pozn.: Keďže aplikácia je štandardne nastavená tak, aby sa zobrazilo najviac 15 výsledkov vyhľadávania na stranu, verzia vo formáte PDF bude obsahovať len prvých 15 výsledkov. Ak chcete zostaviť dokument vo formáte PDF s väčším počtom výsledkov, prejdite na ďalšiu stranu a znovu kliknite na ikonu PDF. Tento postup opakujte podľa potreby.

 • vCard (zobrazené v karte majiteľov a zástupcov)

  K formátu vCard, čo je štandardný formát súboru pre elektronické vizitky, ktoré obsahujú meno, adresu, telefónne čísla, e-mail a ďalšie kontaktné informácie, získate prístup zo sekcie výsledkov vyhľadávania na kartách majiteľov a zástupcov kliknutím na ikonu Ikona vCard na pravej strane.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.